Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen "magyar hazafi"...

Miért ilyen "magyar hazafi" minden tanár?

Figyelt kérdés
pl:a kárpátia(apám is hallgatja)nem hungarista,csak nemzeti tehát tudjátok milyen,erre elkezdi az ofőm,hogy idézem:"jaj utálom azokat a senkiházi radikálisokat nyaaaa"meg ez a hazaárulás,leküldte a igazgatóhoz az osztálytársam mert nagymagyarországos pólóban ment be.az amcsi zászló,meg a che guevara póló az mehet persze!ezek komcsik?ja meg mégvalami?csak mondott valamit hitlerről az egyik osztálytársam,nem azt,hogy heil Hitler,de az egyik tanár odament és ez a beszélgetés zajlott le:"tudod ki volt ő,kisfiam?- igen -akkor ne emlegesd mert hányingerem van...ennyi volt!miért ilyenek a tanárok?meg miért hazudnak Szálasiról?
2010. aug. 25. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jééé, aszittem csak nekem vanna ilyen tanáraim... mondjuk a miénk nem ennyire de állandóan mondja h a Magyar Nemzet, meg a Magyar nép, meg hogy Hazafiak meg bla... persze én sem vettem meg a nemzetem, de nemkell tőlzásba esni
2010. aug. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
minden tanár komcsi!úgyhogy nemcsak neked vannak ilyen tanáraid!
2010. aug. 25. 20:12
 3/11 anonim ***** válasza:
akkor 'jó'...amúgy konkrétkérdesdre válaszolva... halványlilagőzömsincs...
2010. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
gondolom a tanárok sharp zenét hallgatnak!ja és jut eszembe szerintem ezért pikkel rám a tanár!csakmert nem vagyok komcsi!
2010. aug. 25. 20:53
 5/11 anonim válasza:
egyik (történelem)tanár osztályába jár egy srác, aki teljes mértékbe hungarista. Egyszer volt merszem felvenni Kárpátia pólót. Minden tanár úgy nézett rám, mintha ufó lennék. Szerencsére csak ofőm szólt, de neki minden baj, tudomásul se vettem. Bár van egy nagyon jó tanárom, aki kárpátia rajongó:)
2010. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem azért küldtek le általános nyolcadikban az igazgatóhoz mert olyan póló volt rajtam amin az elején egy magyar zászló van, beleírva: 100% Magyar, a hátán pedig a mostani (!) Magyarország...
2010. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem az általánossulis védőnő szólogatott be a Nagy-Magyarországos pólóm és medálom miatt. :D A többi tanárnak nem volt vele baja, sőt, a töritanárom meg is dícsérte.

Amúgy most középsuliban már nem fogok ilyen cuccokat hordani, mert ki tudja, itt hogyan reagálnak rá (elég kemény suli...).

Amúgy nem komcsik, hanem antimagyarok magyar létükre... De ez a hülye libsi média miatt van. Szánalom, nem?

A Kárpátia meg jó kis zene, ami nem hungrista. Imádom azt a bandát. :)

15/l

2010. aug. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen!meg én egyszer az ismerősömtől hallottam,hogy felvett egy nagymagyarországos pólót,és egy tanár azt mondta neki,hogy szép ez a póló,nagyon szép,csak kár,hogy nagymagyarország van rajta!egyébként ha hungarista Szálasis pólóban bemennék,szerintem azért sem szabadna szólniuk(de sajnos nincs még olyan pólóm).
2010. aug. 26. 11:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, fekézd az "optimizmusodat",nincs világméretű pedagógus-összeesküvés a hazafias fiatalok ellen,a tanáraid nem komcsik,csak a nemzeti jelképeink valamiért egybeforrtak a szélsőjobboldallal és a fasizmussal,ezért érzékenyek rá.Amúgy nekem volt hungarista föcitanárom,akinél 5ös voltál ha kárpátiás/nagymagyarországos/egyéb nezeti jelképes cuccba jártál órára.
2010. aug. 28. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolsónak:de azt honnan tudod,hogy hungarista?aki nagymagyarországos,kárpátiás pólót hord az még nem feltétlen hungarista.de bárcsak az lenne a tanárom!ez meg a tanárok hülyesége,hogy aki nemzeti érzésű az fasiszta.egyébként a tanárok nagyon félnek,hogy aki nemzeti pólót hord,meg aki nem csak azért mondják azoknak,hogy ez fasiszta meg a többi hülyeség,mert félnek,hogy neonácik lesznek,vagy hungaristák.szerintem ezért nem bír engem a tanárom,mert én az vagyok.sval félnek,hogy terjed az eszme.mondjuk ennyi erővel akkor komcsik is lehetnek(tisztelet a kivételnek)
2010. aug. 28. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!