Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok panaszt tenni a...

Hol tudok panaszt tenni a Bolt taxisok miatt? Tegnap megfenyegtett az egyik. Napi szinten van velük probléma a forgalomban. A többi taxi társasággal ritkán van gond.

Figyelt kérdés
2021. júl. 31. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

És akkor miert veszed igenybe...


A vadasz...vadász... poen jut eszembe rólad...😂😂😂😂

2021. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Soha nem vennék igénybe taxi szolgáltatást már csak elvből sem. Üzletkötő vagyok a városban és folyton tapasztalom, hogy nem foglalkoznak mással, leszarnak mindent és mindenkit. Szólni nem lehet nekik mert késsel esik neked. A közlekedési szabályok rájuk nem vonatkoznak úgy látom.
2021. júl. 31. 15:11
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

"mert késsel esik neked."

Ha vér folyik akkor a rendőrök. Egyébként sehol.

2021. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom én napi szinten autózom, olyan a munkahelyem, hogy a napi munkaidőmből átlag 3-4 óra az úton töltött idő. Eddig 1 esetben volt konfliktusom taxissal. Valahogy elkerülőm ezeket. Figyelek a közlekedőre és próbálom elkerülni a konfliktusokat. És ez eddig sikerült.
2021. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért fenyegetett meg? 🤔
2021. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert egy gyenge elméjű kisebbségi
2021. aug. 6. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel fenyegetett meg?
2021. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de sztem te nem is itthon vagy, én kokerótaxissal még nem találkoztam, főleg nem olyannal aki kést szorít az utas nyakához, szerintem te valahol Mexikóban élhetsz.
2021. okt. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!