Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen Budapesten az |. és a...

Milyen Budapesten az |. és a ||. Kerület? Barátságos? Sznobos? Gettós vagy milyen? :D

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de én még csak I. és II-ről hallottam... egyébként nem vagyok arrafelé ismerős, sajnálom.
2010. aug. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kerületekről még nem hallottam... Ha az első és másodikra vagy kíváncsi, akkor sznob és drága hely. Hogy mást ne mondjak, a híres-neves Rózsadomb is a II. kerületben van... Az I. kerület meg a Vár környéke, elnöki, miniszterelnöki rezidenciák, ilyenek vannak ott...
2010. aug. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sznobos. Mi Zugló kertvárosban lakunk, több házat is olyanok vettek itt meg, akik Budáról (eme és a XII. kerületekből) költöztek ide, és mondják, hogy itt mennyivel barátságosabbak az emberek egymással. Ott meg nem voltak azok. Hát én ennyit tudok. (Kutyaséltáltatás alatt sok volt budai emberrel találkozom itt).
2010. aug. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!