Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted Pesten bunkók az...

Szerinted Pesten bunkók az emberek?

Figyelt kérdés
2021. aug. 21. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik, bunkó emberek mindenhol vannak, csak legfeljebb a stílus más.
2021. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mindenhol vannak nagyon bunkó, és végtelenül kedves emberek is. Kisfaluban is, és nagyvárosban is egyaránt.

Szóval ez nem helyfüggő.

Az, hogy milyenek veled az emberek, attól is függ, hogy te milyen vagy velük.

2021. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Igen. Forras: pesti vagyok es bunko.


Egyeb ostoba kerdes?

2021. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalan nem.. én sokszor járok fel pestre és nagyon sokszor kedvesek, segitőkeszek.
2021. aug. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem segítőkészek
2021. aug. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem szoktak segiteni.. multkor rossz iranyba akartam felszallni a villamosra és többen is olyan kedvesek voltak,segitettek merre menjek.. ha nyitva van a táskam szolnak, elhagyok valamit utánam hozzák.. szóval szerintem segitőkészek
2021. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Pesten sok a bunkó igen! több mint kisvárosban/faluban
2021. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7/ Igen pontosan erre gondoltam.

3/ Aha......

6/ Örülök hogy csak jó tapasztalataid vannak.


Igazából én roszakat tapasztaltam ezen a héten, szóval kíváncsi voltam másokkal mi a helyzet.

2021. aug. 22. 00:11
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
1 ismerősöm buszt vezet és mondta hogy ameddig kisvárosban van "jó reggelt,szép estét,jó napot" de amint átmegy Pest határán ez megszűnik....
2021. aug. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9/

Hát igen, mindenkinek más a tapasztalata. Én is kisvarosban lakom és itt tök kedvesek stb. De amikor felmegyek Pestre egy két hétre mintha eltűne az emberiség az emberekből.

Egy anyukának senki nem segített letolni a babakocsit a lépcsőn én segítettem lány létemre, a többiek elmentek előtte. A metrón a kis tini lányok kibeszèlik az embereket hangosan és nevetnek rajtuk... és lenne még mit mesèlnem....

2021. aug. 22. 02:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!