Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindenkinek ilyen unalamsan...

Mindenkinek ilyen unalamsan telnek a napjai ?

Figyelt kérdés
Minden napom szinte ugyanúgy telik, nyáron is csak otthon ültem, nem is mentem sehová. Mikor valaki megkérdezi mit csináltam egész nap, legtöbbször csak kitalálok valamit, hogy érdekesebbnek tűnjön az életem, de közben semmi különöset nem csináltam, mindig csak ugyanaz a forgatókönyv..Már nagyon unom. Csak én vagyok ezzel így ? Kezdem azt gondolni, hogy csak nekem van ennyire megkeseredett életem. :/

2021. szept. 13. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Keress munkát, meg ismerkedős oldalon, havert, szerelmet.
2021. szept. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
Ilyesmi az én életem is. Próbálok némi színt belevinni, de nagyon unom, hogy mindig egyedül kell szineznem. Egy magamfajta embernek pedig a #1 válasz nem fog segíteni, bocsánat, de ez ilyen nesze semmi, fogd meg jól. F
2021. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!