Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha csak túl rövid...

Mit tegyek ha csak túl rövid betét van itthon?

Figyelt kérdés
Még nagyon új nekem ez a menstruáció dolog, ez a 3. ma elhasználtam az összes hosszú betétet és már csak rövidek maradtak és egyszer emiatt át is áztam. Mit tegyek szerintetek, hogy éjjel ne legyen baj?

2021. szept. 26. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél kettőt, egymáson elcsúsztatva, hogy azért fedjék egymást.
2021. szept. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél be kettőt egymás mellé, kicsit elcsúsztatva, tehát hogy ne pontosan fedjék egymást. Tudom, hülyeségnek tűnik, de egy éjszakát ki lehet bírni vele, aztán reggel kérd meg anyukádat, hogy vegyen neked legalább 2 csomaggal. Ezenkívül teríts magad alá egy törölközőt, ha mégis "baleset" történne. Gondolom, még fiatal vagy, nem vagy rutinos ebben (még azt is el tudom képzelni, hogy ez az első), de hidd el, hogy hozzá fogsz szokni. Kitartást!


Egy 16 éves lány.

2021. szept. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 Megelőztél.
2021. szept. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Közben most olvasom, hogy ez a 3. menstruácód. Amúgy az lemaradt, hogy amit írtam, hogy ne pontosan fedjék egymást, az azzal kiegészítve, amit az első írt, hogy azért valamennyire fedjék is egymást, azzal pontos. (2. voltam.)
2021. szept. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyanyáink vattacsomót vagy egyszerűen rongydarabot használtak.

Viszont z előttem válaszolók válasza a mai időkben helytállóbb.

2021. szept. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, bevált, amit írtunk, kérdező?
2021. szept. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom hogy máskor ne járj így amikor már pár darab van a hosszúból akkor vegyél.Vagy legyen otthon mindig egy tartalék csomag hosszú betét.
2021. szept. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6. Igen bevált, köszönöm szépen a segítséget:)
2021. szept. 27. 21:33
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy nem lett semmi baj.
2021. szept. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!