Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyanokkal barátkoztam akikkel...

Olyanokkal barátkoztam akikkel nem kellett volna. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretek a figyelem középpontában lenni.Viszont ma volt a gimibe az első napom és nem a népszerű csajokhoz mentem oda hanem ilyen furcsákhoz.Tudom hogy én nem vagyok olyan.Hogyan menjek oda ahhoz a bandához ahol már megvannak vagy 6-an?Félek kiröhögnek vagy leszarnak
2010. szept. 1. 18:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint tudom hogy nekem az a banda kell érzem hogy oda való vagyok
2010. szept. 1. 18:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz furcsa alatt? Meg mi neked a népszerű?
2010. szept. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem i s az hogy népszerű hanem ilyen normálisak.Mert akivel én barátkoztam ő ilyen visszafogott volt és én úgyérzem nekem nem olyan barátok kellenek
2010. szept. 1. 18:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd, ha nem r*bancok akkor be fognak fogadni. Hogy menj oda? Szépen sétálj oda a "bandához" és köszönj nekik. Utána beszélgess velük, kérdezd meg ki-kicsoda meg ilyenek.
2010. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!