Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szalagavatóra nagyon ki...

Szalagavatóra nagyon ki szoktak öltözni, meg kicsípni magukat?

Figyelt kérdés

Nincs kötelező egyenruhánk szalagtűzésre és így nem nem tudom mit kéne felvenni, nem kell túlgondolni ugye?

Elég egy sima egyszerű ruha? Olyan sokan túlgondolják a szalagavatót és drága flacos ruháhat vesznek meg elmennek sminkeshez, körmöshöz stb.

Nem elég egy sima szép, hétköznapi smink, a szokásos hajviseletem ami tudom hogy jól áll és valami egyszerű kis rövidebb szoknyás ruha? Elvégre nem a doktori diplománkat vesszük át és nem egy esküvőről van szó, csak egy szalagtűzés.



2021. nov. 21. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan viselj olyat, amiben jól érzed magad, szokásos frizurával, egyszerű sminkkel. A lényeg szerintem azon van, hogy ez jó élmény, emlék legyen számodra. Amúgy is mindenkinek mást jelent az elegáns viselet és persze nyilván nem leszel póló-farmerben te sem.


Teljesen jó, amit fent leírtál.

Nálunk a szalagavatón sokan viseltek rövidebb szoknyás ruhát, feketét például. Valakin smink sem volt, mert sose sminkel.

2021. nov. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem keringőztök teljesen jó egy sima ruha.

Smink nem is feltétlenül kell.

2021. nov. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, szerintem én is az egyszerűségre megyek és a komfortzónámon belül maradok. Persze attól igyekszem alkalomnak illően, szép ruhában, esztétikusan, csinosan, de semmi túlzás
2021. nov. 21. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
A csajok sokszor olyan díszruhában meg fölcsinált hajjal, bohóc sminkkel, topánkával szoktak menni rá, némelyik mintha az esküvőjén lenne. Fiúkon öltöny, ing, gatya, nyakkendő aztán kész. Ők jobban helyükön tudják kezelni az ilyen eseményeket.
2021. nov. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
100%
Anno osztálytársnőim felét fel se ismertem, akkora póthaj meg vakolat volt rajtuk. Bár nálunk egyenruha volt, lehet hogy ők ezzel kompenzáltak. De egy csinos, visszafogott ruha egy szép hozzád illő sminkkel sokkal jobb szerintem, mint egy napra bazári majmot csináltatni magadból.
2021. nov. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!