Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma megyek mondoconra es nem...

Ma megyek mondoconra es nem tudom hogy hogy kérjek képet, valami olyasmire gondoltam hogy “Szia, csinálunk képet?” Vagy valami ilyesmi, nagyon izgulok!

Figyelt kérdés

Gondolkodtam olyanon hogy pl.: “Szia! Csinálunk képet?” Vagy “Szia! Kérhetek egy képet?”

Nem tudom, es nagyon izgulok hogy valamit el fogok rontani es hulyenek fognak nezni. A valaszokat elore is koszonom!

Negatívat es hülye válaszokat nem kerek!



2021. nov. 28. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét kérdést nyugodtan mondhatod, teljesen normális, korrekt megfogalmazások :) De ha nagyon félsz, akkor fülelj egy kicsit, hogy mások mit mondanak, hogy kérnek képet és mondd te is azt ;)

Jó mulatást!

2021. nov. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindkét verzió teljesen jó, de most hétvégén nincs Mondocon.
2021. nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mindkét kérdés tök jó, nem fogják leharapni a fejed:3

De most hétvégén tényleg nincs Con, csak korcsolyázás:))

2021. nov. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szoktam cosplayezni és a legtöbben hasonló szöveggel jönnek ide, szerintem ez teljesen okés. Itt nem nagyon tudsz semmit elronteni, csak bunkó ne legyél.
2022. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!