Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baratom mikor megismertuk...

Baratom mikor megismertuk egymast cigizett de nem sokat Mar egy ideje egyutt vagyunk es letette mert tudja hogy gyulolom ha valaki cigizik Ez cuki tole meg minden, de mindig van nala egy dobozzal es nem vagyok benne biztos hogy teljesen letette mar?

Figyelt kérdés
Megbizom benne de tenyleg gyulolom a cigit..mit csinaljak? Mit tegyek?
2021. dec. 5. 17:19
 1/3 anonim válasza:
Például ne döntsd el mit csináljon mert ez az ő döntése. Ha nem használja amikor vele vagy akkor már eleget tesz
2021. dec. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam le, hogy itthon, és a munkahelyemen is volt (és még mindig megvan) cigarettám.

Tudtam magamról, ha nem lenne, akkor elmennék venni, és valószínűleg rá is gyújtottam volna. De, így nem.

2021. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ő legalább annyit megtesz érted, hogy nem a közeledben cigizik, akkor a többit hagyd rá. Tartsátok tiszteletben egymás dolgait. Ezt így lehet.
2022. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!