Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit vegyek egy...

Szerintetek mit vegyek egy lány osztálytársamnak osztálykarácsonyra?

Figyelt kérdés
nem tudom mit vegyek neki van egy két dolog a fejembe de kíváncsi lennék hogy mi közül válogathatnék. szerintetek mit vegyek neki?

2021. dec. 16. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
csokit édességet.. vagy próbáld kideríteni mi jön be neki.
2021. dec. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Milyen körömlakkot használ?
2021. dec. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Lehet kapni névre szóló tollat vagy névre szóló mini karácsonyi gömböt. Ez nagyon klassz.

Ha szeret olvasni, akkor 5000 ft-os Libri könyvutalványt.

A csoki az kérdéses, szerintem egy kicsit unalmas ajándék, meg az is kérdés, hogy nem-e fogyózik vagy vigyázik a testalkatára.

Könyvjelzőt is vehetsz.

Ezenkívül H&M vagy Orsay ajándékkártya is nagyon jó ötlet, vagy ha szeret számítógépen játszani, akkor akár a Konzolvilágból is vehetsz neki valamit vagy vezeték nélküli egeret, fejhallgatót.

Ezen kívül vehetsz neki telefontokot, csak ismerned kell, hogy milyen telefonja van, de ezt megkérdezheted az egyik barátnőjétől is.

Nézzük csak...

Ha szeret festeni, akkor vásznat, akril festékkel, ha rajzolni, akkor szénceruzát vagy rajzfüzetet vagy rajzkönyvet, amiben mondjuk le van rajzolva lépésről lépésre, hogy hogy kell pld. portrét rajzolni. A kifestő viszont megint elég unalmas szerintem, én azt nem vennék. Karácsonyra anno én minden évben kaptam valakitől.

Hirtelen ezek jutottak eszembe.

Vagy.

Vehetsz neki szép karkötőt vagy nyakláncot. Ha szeret sminkelni, akkor a Revolution szemhéjpalettát tudom ajánlani. Szemceruzát pedig nem lehet eltéveszteni. Nekem a kedvencem egy Maybelline New Yorkos hyperpreciseallday nevű, mert nagyon vékony a hegye.

2021. dec. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Sok sikert a választáshoz! :)
2021. dec. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menyasszonyi ruhát, karácsonyra.
2021. dec. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Attól füg, mennyire vagytok jóban. Ha nem nagyon, akkor megkérdezheted egy barátnőjét, osztálytársak vagytok szóval gondolom ismered, kb tudod mik a hobbijai, érdeklődési köre. Ha viszont barátok vagytok, szerintem örülne egy személyes valaminek, egy vicces valaminek, valami belső poén,stb. A Revolution palettát én is ajánlom :)
2021. dec. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Plüssállat
2021. dec. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Beuty-cuccok, shoppingolós utalványok
2021. dec. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!