Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Letiltott a Facebook, mit...

Letiltott a Facebook, mit csináljak? Kit keressek ez ügyben?

Figyelt kérdés
Tegnap letiltották a facebook fiókomat, érthetetlen okokból. Állítólag nem találták hitelesnek.Biztonsági kódot kértem a telefonszámomra, el is küldték, de nem frissült az oldal, kértem többször új kódot, akkor sem frissült, nem volt hova a kódot beírni. Egy idő után azt írta az oldal, hogy túl sok kódot kértem, várjak 24 órát a következő kéréséig. Ma próbáltam, de tegnap szerintem folyton annyit kértem hogy mindig az utolsó kéréshez számolja hozzá a 24 órát. Arra jutottam, hogy akkor csinálok egy új fiókot, de a regisztráció végén csak ugyanarra az oldalra jutottam ahol biztonsági ellenőrzés kell és a telefonszámomra kell küldjenek egy kódot.Szintén azt írta,hogy 24 órát kell várjak a következő kódig. Valakinek van valami ötlete? Vegyem fel valakikkel a kapcsolatot? Úgy tudom, magyar nyelvű ügyfélszolgálat nincs, angolul végülis tudok, de szerintem csak egy bot válaszolna.

2022. jan. 5. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Varj visszaadjak egy ido mulva, ha nem veglegesen toroltek. Nem jo ossze vissza kapkodni. Vagy masik eszkozrol, masik teloszammal, masik email cimmel masik jelszoval, ha kepet ker masik fotoval regizel egy ujat
2022. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!