Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a mosogató szélénél osszeto...

Ha a mosogató szélénél osszetorik egy pohár meddig mehet el a szilank? Nem voltam ott, és nem tudom h mellette kB 80cm ott volt a kaja.. Belemehetett?

Figyelt kérdés
2022. jan. 6. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
bele is mehetett, de akár nem is
2022. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Simán.

A törés körülményeitől függ.

Le lehet szűrni vagy ki lehet válogatni az ételt?

Ha nem, akkor inkább ne edd meg, nagyon csúnya és igen fájdalmas, hosszan tartó sérüléseket kaphatsz.

2022. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De azért látszani kellene ha húsra esett. Főzelék volt ott elég sűrű azon azért észre is lehetne venni, ugye? Főleg h piros színű... Húslevesbe?
2022. jan. 6. 19:08
 4/14 anonim ***** válasza:

Sűrű főzeléknek és húsnak megáll a tetején, ott észreveszed (oldalról nézve. Felülről a színtelen üveg eltűnik).

Húslevesben nem! Azt szűrd le, ami benne van, egyenként szedd ki, és töröld le vagy mosd le, utána eheted.

A levét akkor, ha nagyon finom szűrőn engeded át. A finom üvegpor is veszélyes.

Bár olyan messzire talán a por nem ment el.

Hát... szereted az orosz rulettet? Ott is jó eséllyel életben maradsz.

2022. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az apróbb, szinte észrevehetetlen szilánkok lenyelése halálos lehet. Egy fél poharat ritkán tol be az ember a fejébe. Érdemes kockáztatni?
2022. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Középkorban volt ilyen "gyógymód", hogy egy értékes kristályt összetörtek, és mézzel elkeverve beadták valakinek.

Elég nagy volt halálozási arány utána.

Még szerencse, hogy drágakövekkel csinálták, nem üveggel, azt pedig kevesen tudták megfizetni, ezért a többség kimaradt ebből a remek gyógymódból.

Pedig már akkor is sokan tudták, hogy ez káros...

2022. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A legtöbb a mosogató belsejében volt... Mellette nemigen volt.. Talán olyan messze semmi sem ment
2022. jan. 6. 21:36
 8/14 A kérdező kommentje:
Felfelé ugrik szilank? Inkább csak lefelé nem? Nagyon varialok... Párom szerint nem mehetett arra, olyan messze még nem.
2022. jan. 7. 06:43
 9/14 anonim ***** válasza:
Én befőttes üvegben tároltam kávézaccot ami összetört nem dobtam ki hanem át tettem egy másik üvegbe a nagyobb darabokat kiszedtem a kissebbeket a zaccal együtt megforgattam a kávédarálóban majd török módra megittam.
2022. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9es bátor vagy.én dobtam mindent a tyúkoknak...
2022. jan. 21. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!