Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Észre vettétek, hogy az...

Észre vettétek, hogy az oldalon egyre kevesebb a kérdés szinte minden kategóriában? Mi történt, hogy kb már csak ugyan az a pár ember válaszol szinte mindenhova?

Figyelt kérdés

2022. febr. 10. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Mostanaban sokakat lekorlatoztak ... aktiv a cenzura.
2022. febr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
#1: ok nélkül nem tiltanak ki. Az oldalon nincs cenzúra, és/vagy nem ismered a szó jelentését. Moderálás van csak.
2022. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még mindig rengeteg kérdés van, csak összevissza, rosszul használva a kategóriákat.
2022. febr. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lehet, h tényleg kevés ember ír sok kérdést, máskülönben nem értem az állítólag jó statisztikákat.


nekem is feltűnt, hogy a kérdéseimre alig jön már válasz.


amúgy meg:


-sokszor elég érdekes a moderálás

-más oldalakon jóval hamarabb kapok már választ

-az összes újítás mellényúlás volt sztem

-30 múltam, és az értelmesebb korombeli ismerőseim már külföldön vannak, és onnan már nem jönnek gyakorizni

- facebookon kívül sztem az emberek nagy része már semmi nem használ



én személy szerint azért nem nagyon járok már fel, mert a többség csak a feszültséget akarja levezetni, és borzasztóan kevesen akarnak segíteni/értenek az adott témához.

2022. febr. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!