Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érd parkváros és sóskut...

Érd parkváros és sóskut között van egy nagyobb erdős rész ahol van egy ilyen katonai bázis féleség (nem tudom pontosan hogy mi az) . ?

Figyelt kérdés
ugye el van kerítve kerítéssel a bejáratoknál szoval gondolom nem nagyon lehet bemenni. mivan ha valaki mégis bemegy?
2022. febr. 15. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd a szolgalati kutya jol a seggedbe harap, utana a biztonsagi or egy kicsit elver, aztan elvisz a rendorseg es folytatodik a procedura :)
2022. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez hol van konkrétan? tudod linkelni google maps-en?

Szoktam arrafelé bicózni, de nem rémlik...

2022. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Tétényi-fennsíkon üzemelt valaha egy lőtér. -Szerintem arra gondolsz. Ott szinte 7/24-ben viharos erejű szél van, - volt szerencsém azon a lőtéren is híradó biztosítást végrehajtani.

Lepukkant hely volt már akkor is, - amikor még rendszeresen tartottak ott lövészeteket. Ettől függetlenül ajánlott elkerülni a területre történő illegális behatolást!

2022. febr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 ha beírod google mapsbe hogy DLRDD akkor kiadja szerintem
2022. febr. 15. 15:49
 5/7 anonim ***** válasza:

4: köszi! :)

a műholdon nem látok ott semmit, csak picit odébb valami épületfélét... Milyen érdekességre számítasz ott?

2022. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első "D"-ről nem tudom, mit takar, a többiről és a térképhez csatolt fényképekről viszont azt gondolom, hogy ez a néhai Érdi Légvédelmi Harcálláspont, - valamilyen Légvédelmi Rakéta Dandár...

Voltak kihelyezett adóházai is, - talán a néhai Kinizsi Laktanyában voltak elszállásolva az oda vezényelt sorkatonák. Volt a Kamara-erdőben is egy tartalék adóház, amely az alárendeltségébe tartozott.

2022. febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6: ha már a Kamaraerdőt előhoztad... Ezek a lőállások (???) vagy micsodák mik lehettek?


[link]

2022. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!