Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem hatásos a boxer?

Teccesz123 kérdése:

Miért nem hatásos a boxer?

Figyelt kérdés
Sziasztok én nem nagyon értek a boxerekhez meg nem is akarok használni csak nem hagy nyugodni hogy miért nem hatásos a boxer vagy mik a rossz tulajdonságai?(Hallotam hogy nem ajánlják a használatát)

2022. febr. 28. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Első sorban azért mert ha megtalálják nálad a rendőrségen kötsz ki.
2022. febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Közbiztonságra különösen veszélyes eszköz, nem birtokolhatod. Jogos védelem sem állapítható meg, ha ütsz vele, mert nem védelmi eszköz, és spontán sem tud a kezedre kerülni erős felindulástól, félelemtől. Úgy egyébként komoly sérülést lehet vele okozni. Nem tudom, miért mondják egyesek, hogy nem hatásos. Közelharcban tudsz csak bármit kezdeni vele ha erősebb, gyorsabb, ügyesebb vagy a másiknál.
2022. febr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :D És esetleg saját magamnak tudok sérülést okozni vele pl:kificamitom az ujjamat
2022. febr. 28. 12:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egy darab fém. Hogyan tudnál vele sérülést okozni? Főleg ha nem is használod.
2022. febr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kései Sirató ***** válasza:
A boxer kutya? Hatásos házörző. :D
2022. febr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Boxer (vagyis ha fegyverrel gondolsz) top indok azért hogy jó "önvédelmi" fegyver:

-Ha jól használod,akkor könnyen ki offolhatod aki megtámad

-könnyü elrejteni,vagyis abból az 10 járó kellőből nem fognak pont téged ki figyelni.

Rossz oldala:

-Eltörhet az ujjad

-könnyen gyilkosság is lehet,mert ha olyan leündelettel ütöl akkor meg is halhat

-meg rendőrség nálad találja, minimum hogy pénzbűntetessel nem úszod meg

2022. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
75%

Azért nem hatásos mert nagyon nehéz felemelni. Egy hím boxer kutya akár 40 kilós is lehet.


Ha sikerül is felemelned és ráhajítanod a támadódra akkor a kutya az esetek felében megzavarodik és félelmében cafatokra tépheti áldozatát de néha még másokat is.


Nem egy optimális megoldás a konfliktus kezelésre.

2022. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
XD 7-es , köszi! Egy jót nevettem xD
2022. ápr. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!