Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki várja még rajtam kívül már...

Ki várja még rajtam kívül már most a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Nekem már most karácsonyi hangulatom van és nagyon várom az ünnepet:)
2010. szept. 18. 09:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én nem várom, mert Anyukám most először nem lesz velem a szeret ünnepén.
2010. szept. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is nagy karácsony-rajongó vagyok. Már most tervezem milyen lesz a fa díszítése, sőt, hogy dekorálom ki a lakást. :) Az sem áll távol tőlem, hogy szeptember végén-október elején dekorációs cuccokat vegyek (szalagok stb) :)
2010. szept. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Várom már, megyünk a meleg tengerpartra.

:D

2010. szept. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hogy egy képzavarral éljek: a Karácsonyt várom, de a telet nem...
2010. szept. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem várom annyira, mert nincs pénzünk
2010. szept. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

igen!!!egész évben csak azt várom!!!nagyon szeretem!!!gyönyörű,meghitt!!!


a nyarat,40 fokot pedig kifejezetten nem!!!(lehet lefujjogni:)))

2010. szept. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én annyira nem várom :S elveszi a hangulatát az a sok karácsonyos reklám meg szupermarket... sokkal meghittebbnek szeretném.
2010. szept. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon várom már...imádom nézegetni a karácsonyos TESCOS újságot meg még sok mást kérdező irnál jekem privibe oylína jó lenne velekivel beszélni aki szintén várja már a karácsonyt.::)
2010. szept. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én nem várom a karácsony mindig azt jelenti itt a vizsgaidőszak :(
2010. szept. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó válaszoló!


Az egész nem a pénzen múlik! A karácsony nem a " pénz ünnepe ", hanem az igaz szereteté.

Lehet egy milliárdos embernek nagyon szegény karácsonya, és lehet egy szegény embernek gyönyörű ünnepe!


Még régen olvastam egy történet, ami az 56'-os forradalom idején játszódott.

Pontosan nem emlékszem a történetre, de megpróbálom leírni:


...Tél volt, nagyon hideg idő. Az angyalkák minden karácsonykor készítenek egy "Mennyei fenyőfát", amit a legjobb kisgyerek kap meg karácsonykor.

Az angyalkák járták a nagy várost, de mindenhol csak a halált látták, és a háború nagy pusztításait. Már-már azt hitték, hogy idén nem találják a legjobb kisgyereket, és nem lesz gazdája a "Mennyei fenyőfának".

Ahogy ide-oda röpködtek, látták egyszer, hogy egy szegényes házikóban ég a villany, és egy kisfiú imádkozik az Édesanyja mellett. Beszálltak a házba, és megnézték, hogy mi történhetett? Egy orvos is állt az Édesanya mellett, aki egy papírdarabkára írta fel az orvosságokat, amik segítenének az Anyukán.

A kisfú bánatosan keresgélt erszényében pár fillért, hogy a gyógyszereket ki tudja váltani, de mindhiba. Egy fillért sem volt benne( az édesapa közben katonáskodott külföldön ).

A kisgyerek nagyon megijedt, hogy édesanyjával mi lesz, ha nem tudja kiváltani a gyógyszereket? De akkor csilingelés hallatszott a másik szobából. Az angyalok voltak - hagytak ott pár fillért, és egy cetlit, amin ez ált: "Itt a pénz, váltsd ki a gyógyszereket, és add oda Édesanyádnak! Mire visszaérsz, mi is ittleszünk, és hozunk egy kedves vendéget."


A kisfiú nem tudta mire vélni a lapot, de úgy tett, ahogy le volt írva.

Az angyalkák ez idő alatt keresték a fát, amit vihetnek a családnak.


Hamarosan visszaértek, de nagy bánatukra csak egy kopasz fát tudtak hozni.

Pár percen belül a kisfiú is megjött, és odaadta Édesanyjának az orvosságot, akinek rögtön nagyon sokat segített, de még mindig ágyban kellett maradnia. Nagyon örültek egymásnak, már csak szegény Édesapa hiányzott a családból....de akkor ismét csengettek! Az Apuka állt az ajtóban! Sántítva jött, bal keze is fel volt kötve.

A kisfiú és az Anyuka szóhoz sem jutottak, azt hitték, hogy álmodnak. Az Édesapa nyakába borultak, és örömkönnyek lepték el szemeiket.


Az angyalok messziről nézték őket.


A kopár fa állt, alatta egy három kicsi szaloncukor, és egy angyalka rézből.


Abban az évben nekik volt a leggyönyörűbb karácsonyuk, hisz az Édesapa hazatért, és az Édesanya is meggyógyult..."

2010. szept. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!