Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek normalis dolog...

Szerintetek normalis dolog amit csinálok?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lany akinek a kinézetére már régóta feltekeny vagyok, de még sose láttam élőbe, azok az emberek szerint akik lattak élőbe szerintük nem szépek, de a neten olyan szépnek és tokeletesnek néz ki, de lehet csak az effekt nem tudom.. és ilyenkor képes vagyok le menteni a képét és azt nézni hogy szebb mint én, meg muttogatom a barátnőimnek és kerdezem h szép e ..
2022. máj. 25. 20:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Félre írtam, szóval azok az emberek akik látták élőbe ezt a lányt, szerintük nem szép*
2022. máj. 25. 20:12
 2/8 A kérdező kommentje:
Mostanába észrevettem hogy tényleg sok ismerősömet láttom a közösségi oldalakon, és olyan szépek, nagyobb a mellük, soványabbak, jobb az alakjuk, de élőbe meg egyáltalán nem ugy néznek ki.
2022. máj. 25. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nem normális!
2022. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A nagyon magamutogató és dekoratív emberek szinte kivétel nélkül filtereznek. Nézz több "instagram reality" jellegű posztot és látni fogod, hogy kamu az egész. Torz a mentalitás ami emögött van, torzzá teszi az embereket is, akik elszakadnak a valóságtól és egy olyan alteregót kreálnak magukból ami nem létezik, és eltorzítja a nézőket is, akik azt hiszik hogy ez a normális, és szoronganak attól hogy nem érik el ezt a szintet.


Itt a posztokban sorra bemutatják mekkora a valóság és látszat között az eltérés, el kell lapozni a galériát hozzá jobbra:

[link]

Ugyanez magyarokkal:

[link]

2022. máj. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egál.

Inkább te néz ki úgy ahogy szeretnél :)

2022. jún. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha féltékenységet érez valaki ott fejben/lélekben van gond.

Mindegy miről is van szó.


Pl te esetedben az önértékelés, elfogadás, önképzavar és az ezekből fakdó önbizalomhiány, mindezek együttese pedig féltékenységbe fullad.


A gyengébb emberek sokszor másokat fürkésznek, mivel elégedetlenek valamivel, valamikkel az életükben s tudatosan vagy tudatalatt menekülnek sajád maguk elől.


Ebből az elégedetlenségből fakad a rosszindulat és társai, köztük a féltékenység is.


+tudd: nem létezik és nem is fog, olyan ember, aki mindenki szemében pl "szép" vagy "tökéletes".


Miért? Mert nem egyforma sem az ízlésünk sem az elveink...stb


Képek, fotók, videók, hangfájlok... Minden szerkeszthető, feljavítható.


Ne engedj az illúziónak és kezdj el magadra több időt szánni, mintsem másokat lapozgatsz féltékeny lelkeddel.


Szüneteltesd vagy csökkentsd a neten ezen ideáljaid kuksolását, mert ha már tudatában vagy a jelenséggel, amit érzel, az azt jelenti, hogy a tudatalattidba befészkelte magát ez a dolog jó ideje.


Te életed, te tested-lelked, hát irányítsd! Vedd a kezedbe!


Több művészeti ágon teljesítek, köztük a fotózás is.


Fényekkel, nézetekkel, pózokkal, kompoziciókkal is rengeteget lehet "csalni". Az utómunka... Nos lehet szolidan és lehet elvetemülten is átalakítani a modellt.


Egyik modell se tökéletes, hidd el.

Mindegy, hogy amatőr vagy profi.


Tudod mi teszi az embert vonzóbbá?

A minimum egészséges önbizalom, önértékelés s bármilyen területen szerzett sikerélmény.


Mindez pedig adja azt a kisugárzást, amire igazából mélyen legbelül irigykednek.


Legyen szó modelltől egészen üzletemberig.


Egy szép tartás, természetes nőies elegáns mozdulat a hölgyeknél gyönyörű.


Pl lehet valaki akármilyen szép, ha nincsen meg ez a kisugárzása, határozottsága, nos, a modell iparban kuka.


Lélek és balance az első!


Mindig, mindenben s mindenhol!

Magánélettől egészen a karrierig.


A karriert is lehet szolid egészséges önbizalommal vezetni.


Te mit szeretnél?

Kellemetlen érzéssel leélni egy életet vagy hátrahagyva azt felszabadítod magad a felesleges féltékenység bilincséből?

2022. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az nem normális, hogy ott egy hosszú korrekt válasz és kiemelt kérdéssé tetted.


Ennyire akarsz 20 millió választ?

Kb szavazás alapján keresel választ/döntést?


Ha igen, akkor az már nem te vagy. Nem rólad szól, hanem a nép döntéséről.


Mit szeretnél hallani avagy milyen bólogató kutyusokat szeretnél kommentbe begyűjteni?


Azt akarod hogy szidják, csúnyázzák, hogy az önképzavarod "helyreálljon"?


Ha tudod, hogy a képek nem a valóságot adják vissza sokaknál, mit akarsz még, ha már tudod ezt a tényt?


Az hogy jelentéktelenül marcangolod tovább magadat és a tényeket... Jobban leszel?

NEM


Normális dolog amit csinálsz?


NEM... Mert minden válasz adott, csak megrekedt az agyad az online látvány irigylésénél.


Keress fel szakembert!

2022. júl. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Túl sokat foglalkozol másokkal.

Magaddal mikor foglalkozol?


Meg fogsz rekedni és toxikus emberek táborát fogod erősíteni, ha nem kezdesz el magaddal többet foglalkozni.

2022. júl. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!