Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az normális ha elkezdtem...

Az normális ha elkezdtem kötődni egy pohárhoz?

Figyelt kérdés
Semmilyen esemény, emlék vagy személy nem kapcsolódik ehhez a pohárhoz, mégis szorosan elkezdtem kötődni hozzá (csak ebből ittam). Most meg kellett válnom tőle, és napok óta csak sírok. Ez szerintetek normális, és ti mit tennétek ilyen helyzetben?

2022. máj. 29. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Anyukám nekem azt ígérte ilyenkor, hogy a Télapó hoz másik kedvenc tárgyat majd.
2022. máj. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én vennék egy másikat, ami majdnem ugyanolyan, vagy ha ez nem lehetséges, akkor egy olyat, ami nagyon tetszik.


Nekem volt egy autóm fiatal koromban, amit az öcsém rpityára tört. Hazahozatta és sokszor csak beültem a a lapostetőssé vált autómba (megforgott vele függőlegesen) és hallgattam a kedvenc kazettáimat. Igen, tud az ember kötüdni dolgokhoz és nehezen engedi el, de egy másik, ha jobb, biztosan pótolni tudja.

2022. máj. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én egyszer találtam egy bevásárlólistát az egyik régi kabátomban, és nem volt szívem kidobni, mert hogy “egyedül lenne a kukában ennyi idő után, és azt hinné, hogy nem érdekel.” Azóta a pénztárcámban hordom.
2022. máj. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A két fiú unkám nálunk csak a kedvenc poharukból isszák a sört. Na és...? Semmi kivetni való vagy nevetséges nincs ebben. Ragaszkodnak hozzá, abból jobban ízlik nekik és kész.
2022. máj. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat✨ az lenne még a kérdésem hogy ez tényleg normális-e, mert emiatt az egész családom és az osztálytársaim is kinevettek és azt mondták megbolondultam🥺

"Az csak egy hülye pohár, ne emiatt hisztizz már"

2022. máj. 30. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Abszolút, minden ellenérv ellenére - normális. Hogy lehet ezt kinevetni, kicsúfolni?
2022. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!