Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális hogy most félek,...

Normális hogy most félek, hogy valami hülye pszichopatának fognak nézni?

Figyelt kérdés
Tehát Németországba lakok, már 7 éve, eddig mindenki az iskolába mindenhol abba voltak, hogy csak szimplán magamnak való vagyok, holott problémáim voltak, már nagyon régóta, rosszul érzem magam, sokat sirok, gondolkozok, úgy éreztem hogy nem ért meg senki, és ma már egyaltalan nem bírtam, és mikor mentem az iskolába, egyszerűen rám jött a sírás,már tényleg ugy ereztem h nem bírom, és anyukám is pont velem volt, erre ő felhivta az iskolát hogy én depressziós vagyok, sírok, meg stb.. és picikét cikinek érzem ezt az egészet, azok előtt a baratnőim előtt akik abba vannak hogy nekem minden a legjobb, nem is azért mert hogy kiderül hogy igazából semmi nem jó, hanem mert valamiért ciki. Azt mondta az igazgató nő, hogy ha holnap jobban érzem magam menjek be, de ha nem, akkor nem kell. Igazából kedvesek, és nem a tanárnővel van a gondom, vagy az ottani gyerekekkel. Junius 21-én van időpontom a pszichológushoz, meg mondta a tanárnő hogy van ilyen iskola pszichológus is, és hogy nyugodtan hozzá is mehetek. Kicsit meg könnyebbültem. Aztán elkezdi anyám hogy a végén azt hiszik hogy valami pszichopata vagyok, meg hogy mindenhol bent lesz hogy én pszhihésen rosszul vagyok, meg szerinte a bolond depressziós baratnőim Magyarországról, mondják nekem a hülyeségeit, és hogy én bele beszélem saját magamba hogy az élet szar. Es igazából most tényleg parázok hogy azt fogjak hinni hogy valami szellemi fogyatékos, vagy depressziós, pszichopata vagyok.
2022. jún. 2. 09:35
 1/3 A kérdező kommentje:
(Rossz kategória)
2022. jún. 2. 13:48
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem hinném, hogy bárki is ezt gondolja majd Rólad! Mindenkinek vannak rossz, nehéz időszakai!

Őszintén remélem, hogy hamarosan minden rendbe jön majd!! ❤️‍🩹

2022. jún. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen ❤
2022. jún. 3. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!