Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallottatok már a rondogo...

Hallottatok már a rondogo weboldalról?

Figyelt kérdés
2022. jún. 7. 19:44
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
86%

Nem, soha nem hallottam róla.


De megnéztem, és ez egy annyira igénytelen low-effrot nulla weboldal, ami csak átverés lehet. A kamu nyertesekről amiket írnak, már ne is beszéljünk.

2022. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
94%

Első ránézésre jó kis adathalászat + parasztvakítás.


Semmi nincs ingyen, ez egy alapvetés az interneten. Azért, hogy te ingyen játszol és cserébe milliós értékű dolgokat nyerhetsz, már bűzlik. Vagy belőled húznak ki pénzt, és nem veszed észre a rózsaszín ködtől amivel beetettek a nagy nyeremények mutatásával, vagy az egész egy látszatoldal, és a beszerzett adatokat adják el marketing célból másoknak. Ha elolvasod az adatkezelési tájékoztatót, keményen nyomják a viselkedéselemzést, felhasználói profilozást.


Az is lehet, hogy csak egy sima nyereményjátéknak álcázott netes munka jellegű dolog, mikor hatszáz feladatot megcsináltatnak veled, azokon megjelenik egymillió reklám, a kattintásokból minden hirdető megkapja a maga kis bevételét, te pedig néhány kreditet. A rendszer pedig úgy van ilyenkor kitalálva, hogy lehetőleg soha ne sikerüljön tényleges pénzt vagy nyereményt megszerezned. Az pedig hogy van egy nyertesek listája, hát olyat bárki odaszerkeszt.

2022. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
A dörmi nyereményjáték az már biztos, hogy nem kamu?
2022. jún. 7. 20:14
 4/39 anonim ***** válasza:
80%
Az egész oldal egy kamu.
2022. jún. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
83%

Áhá, én már látom mi az átverés tárgya.


Pörgetsz ilyen szerencsekerék félén, és kipörgetsz egy "kedvezményt". Ahhoz hogy valami nyereményhez hozzájuthass "kirakós" darabokat kell gyűjtened, amit csak akkor kapsz meg, ha valami bóvli szar termékeket te megvásárolsz az oldalon a kipörgetett kedvezménnyel. De gondolom a lényeg, hogy tényleges nyereményrevaló jogosultság soha nem fog összegyülni, csak azzal próbálnak a nyeremény ígéretével ösztökölni hogy vásárold náluk a szarjaikat. Okosan ki van ez találva.

2022. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ebbe szinte már biztos vagyok, arról szól az átverés, hogy kamu nyeremények ígéretével próbálnak rászedni hogy vegyél tőlük bóvli gagyi termékeket, nyilván sokkal többért mint amit ér.
2022. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
itt szepen bemutatja hogy mukodik ez az atveres: https://www.youtube.com/watch?v=mnDhOpUJ4aI
2022. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
2022. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim válasza:
43%
Nem átverés én már nyertem és van Facebook oldal is és ott is vannak nyertesek.
2022. júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Én a tapasztalatom írom le, amit megtettem a Facebook oldalukon is, de természetesen azonnal törölték.

Heteken keresztül pörgettem, gyűjtögettem a kis puzzle darabokat. Mikor már közel voltam valami tárgynyereményhet (5-6puzzle darab hiányzott) mindig valaki megnyerte előttem. Sebaj, csináljuk nagyban. Kinéztem a 3 milliós nyereményt és arra gyúrtam. Nálunk a pláza (köki) is beszállt, 3000 forint után kaptam kaparós sorsjegyet, ami után 4+2 ajándék sorsjegy járt. Emellett volt olyan, hogy ha a rondogo-n veszel valamit, akkor +2 puzzle darabot kapsz a 3.000.000hoz. eljött a nap, amikor már csak az a 2 darab kellett volna, gondoltam akkor itt az idő, megvédték valami szart 17ezerért, csak azért hogy meglegyen a 25 puzzle darabom és ezzel az áhított 3 Milla xD Persze előtte olvastam a szabályzatot, hogy ha csalás merül fel, a rondogo indoklás nélkül felfüggesztheti a profilod és kitilthat. Mit ad isten, vásárlás közben ki is tiltott. De ez már meg sem lepett. Naiv voltam, ennyi. Megkárosítani nem tudtak, de egy csomó időm veszett kárba. Úgyhogy inkább engedjétek a dolgot.

2022. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!