Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel tudnám jobb kedvre...

Mivel tudnám jobb kedvre deríteni a páromat?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon nehéz időszakon megy keresztül családi okok miatt. Letört, kezd magába fordulni és emelett gyakran elfoglalt is ugyanebből az okból.

Illetve a kapcsolatunkon is érzem hogy nem olyan mint kéne lennie, de nyilván ha tudom h gondja van akkor nem az azt nézem hogy mennyit tesz értem hanem azt hogy segítsek neki és jobban érezze magát.

De olyan dologról van szó hogy segíteni csak azzal tudok ha türelmes és megértő vagyok vele.

Szívesen lelkiznék vele de nem szeretne beszélni róla.

Viszont én még is szeretném vmivel meglepni, kedveskedni neki, jobbá tenni kicsit legalább a kedvét.

Nekem egyelőre annyi ötletem van hogy van egy játék amit én annyira nem szeretek, emiatt ritkán használom de neki ez a kedvence kiskora óta és arra gondoltam este felhívom és játszok vele.


2022. júl. 6. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Szervezz - a beleegyezésével - olyan közös programot, amellyel ki tudod billenteni ebből az állapotából.

Étterem, kirándulás, színház/mozi...

A lényeg, hogy ne szürke hétköznapi, mindennapos legyen a program.

2022. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!