Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valóságshow Anett úgy döntött...

Valóságshow Anett úgy döntött hogy megiszik egy csésze Ayahuasca teát, ettől bekattant, meztelenül rohangált a természetben és összetörte a csontjait. Azt hitte teadélutánra megy a barátnőkkel. Mi erről a véleményed?

Figyelt kérdés
VV Béres Anett

2022. júl. 13. 13:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2022. júl. 13. 13:46
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Magánügy, felesleges volt hírverést csinálni belőle.
2022. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Én nagyobb hülyeségeket is csináltam már életemben,nem is egyet,csak nem lett nyilvánosságra hozva,1:mert nem vagyok híres,2:ha híres lennék is senkinek semmi köze nem lenne hozzá.
2022. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Idióta...nem is értem mit foglalkozik a média a VV-s emberekkel.
2022. júl. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Na ez a való világ, nem a tv, pia, buli, jacuzzi :D
2022. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
4-es, azért ez nem kis dolog, hogy valaki ilyen 👉🥺 legyen. Például ezért. Én tegnap meghallottam, el se akartam hinni. Csak ennyi lenne? A világ legerősebb pszichoaktív szere, amit a sámánok is komoly felkészüléssel, komoly ellenőrzéssel fogyasztanak, egy VV Anett lenyomja őket, mi az neki! Úgy issza, mintha Earl Grey tea lenne. Én azt hallottam, komoly félelmek törnek elő a tudatból, pókokat, skorpiókat is hallucinálhatnak. Ő gondolom ezek elől menekült, nem csodálom hogy szarrá törte magát. Az meg hogy súlyos magánéleti problémára kortyolt rá, csak gratulálni tudok!
2022. júl. 13. 16:24
 7/13 A kérdező kommentje:

Nyilván a doki nem fogja élő adásban lehülyézni, de azért lehet látni rajta a döbbenetet.


[link]

2022. júl. 13. 16:29
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Idióta,jó dolgában azt se tudja mit csináljon.
2022. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Én is 8as véleményét osztom.

Vokány basszus egy eldugott kis hely... Nem is tudtam, hogy ide országosan meghirdetett bűnbulik' szerveződnek. Nem semmi! Most tuti van miről beszélni ott is.

2022. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

Idiota kis szilikonos pitsa.


Azert ha mar teljesen magánál lesz, szerintem nagyon szégyellni fogja magat, raadasul ki tudja mit csináltak vele amig öntudatlan volt, hányan mentek at rajta, hányan fotózták le meztelenül stb.

2022. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!