Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Könnyen meg lehet őrülni...

Könnyen meg lehet őrülni ugye? Könnyebben mint hinnénk, egy vékonyka határ van és az is könnyen elmosódhat

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
hidd el nem olyan könnyű. én hajtok az őrületre, mert unalmasnak találom az életemet... de ennél őrültebbnek még nem sikerült lennem... (mármint úgy értettem, hogy gondolom őrültség az őrületre hajtani...) de ez ugyebár nemigazi őrület... én vmi skizoságot vag halucinációs dolgokat szerettem volna... esetleg szorongásos betegséget... de igazából se fóbiáim se semmim nincs azon kívül, h egyedül érzem magam és unatkozom.
2010. szept. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elmebeteg, és az orvos között csak annyi a különbség, hogy az asztal ellentétes oldalán ülnek!


:D

2010. szept. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Konnyen. Nekem pl semmit nem kellett tennem erte:) De kedves Elso Valaszolo, nem olyan nagy buli am, mint amilyennek kivulrol latszik. En a harmadik allasomat veszitem el ebben az evben, meg van egy hetem, aztan mehetek, amerre latok, hogy hova pontosan, arrol meg fogalmam sincs. Szerencse, hogy ott a zart osztaly, ahova ha nincs hova mennem, mindig be lehet fekudni:)
2010. szept. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm skizo (pontosabban tudathasadása van, csak hogy nekössetek belém ><), és mindig olyan helyeken tér magához, ahova nemtudja hogy került. Nah és egyszer magáhoztért debrecenben, a zsebében 300 ezer forintal.. xD
2010. szept. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

tényleg nem olyan könnyű

végül is a racionális rendezőelv mindig visszahúz valahogy

az más kérdés hogy mennyire "deformáltan" térsz vissza

2010. okt. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megőrülni egyáltalán nem könnyű, ha nincs semmi idegrendszeri bajod fizikailag. Sajnos a háborúk és a természeti katasztrófák bizonyitják, hogy nagyon sokat kibir az emberi értelem! Egyik ismim alkohollal próbálta ezt a kérdést megoldani, de még a deliriumból is vissza tudott jönni, és amióta nem iszik, teljesen normális
2010. okt. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha úgy születtél, hogy hajlamos vagy rá, gyengék az idegeid, akkor igen, amúgy meg ne akarj őrültet játszani.
2010. okt. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!