Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megbízható a mypodseurope.com?...

Megbízható a mypodseurope.com? Valakinek van vele tapasztalata?

Figyelt kérdés

2022. szept. 7. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

így ránézésre jó nagy kamunak tűnik...

Mindjárt ránézek.

2022. szept. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Jól sejtettem...


[link]


Se egy cégnév, se egy fizikai cím a kontaktinformációknál...


az ÁSZF-nél látok egy szlovák céget, aztán ki tudja, milyen....

2022. szept. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Megnéztem az IMPEX-NET s.r.o nevű cég elvileg létezik és van forgalma, vmi magyar tulaja van de nem lehet tudni sokat.
2022. szept. 7. 20:07
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
A vámkezelesnél megfoghatjak a csomagod mert Mo-on tilos az elfbar forgalmazása.
2022. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 HUNkn0wn válasza:
100%
Én rendeltem többször is, és midnig megérkezett, méghozzá meglehetősen hamar. sose volt probléma. Hogya nagyon sokat rendelsz bajba keeulhetsz a vám miatt, de amugy safe szerintem
2023. szept. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Kedves utolsó, online fizetted?:))
2023. szept. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Teljesen korrekt oldal!Gyorsan megjott a megrendelésünk,hibátlan,bontatlan csomagolású,eredeti termékeket kaptunk,sőt még egy ajándék táskát is!Szlovákiában(Párkányban)fizikálisan létező bolt!Online fizettem,házhozszállítással kértem,az Expresse One futárcég hozza ☺️,de utánvétes opció sem drága,és packeta autómatába is kérhető.
2023. szept. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kálmánbarta válasza:
Totál megbízható, két hetente rendelünk,kb fél éve,hol online fizetve,hol utánvéttel, Mindig megjön 5napon belül!!!
2023. nov. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sziasztok! Azóta volt valakinek rossz tapasztalata az oldallal kapcsolatban? Esetleg kedves kérdező te rendeltél-e onnan? Tényleg megbízható? A választ előre is!:)
jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sziasztok! Igen, én rendeltem róla, nem mertem sokat csak 2öt magamnak meg barátomnak. Ha még egyet vettünk volna szállítast se kellett volna fizetni, nem akartam házhoz hozni viszont nekem nem hozta fel, az opciót, hogy átvételi pontra hozzak. Kp-ba fizettem, nem éri meg kockáztatni. Megjött, fasza volt, elpuffogtattuk :D ajánlani tudom. De csak ésszel!
febr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!