Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg anyámat,...

Hogyan győzzem meg anyámat, hogy ott hagyjam az iskolát?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok már elkezdődött a tanév. Anyám egy nagyon öntelt más érzését nem érdeklő nő. Már tavaly próbálkoztam az iskola ott hagyásával de mindig a családsegítő be lyukadtunk ki. Pánik beteg vagyok, de még nincs róla papírom és azonnal ki akarok lépni az iskolából, vizsgálatra meg nem akarok várni. Mit tegyek? Úgysem hinné, hogy egy pánikbetegség miatt akarom ott hagyni, mert van egy párom, de nem miatta akarom. Várom a válaszokat előre is köszönöm nektek.

#anya #tankötelesség #Otthagyomaziskolat
2022. okt. 12. 15:58
 1/9 A kérdező kommentje:
És ha valaki tudja, hogy milyen orvoshoz menjek aki ezt megállapítja azt megköszönném
2022. okt. 12. 16:16
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem pánikbeteg vagy te, hanem hisztis idióta.
2022. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

És ha otthagyod az iskolát mihez kezdesz?

Miért gátol a pánikbetegség az iskolába járásba? Mi lesz később, ha dolgozni kell?

2022. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És a "PÁROD" eltart? Azaz fullos csaj vagy, ő meg felnőtt férfi, fix, jó fizuval?
2022. okt. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2022. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt a kérdést. Látni fogja, felesleges a suli, mert még helyesen írni sem tudsz.
2022. okt. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sehogy, 18 éves korodig tankötelezett vagy. Ha nem mész be a suliba akkor elvisznek a szüleidtől egy intézetbe ahol már nem lesz választásod.

Ha pánikbeteg vagy akkor meg opció lehet az otthontanulás, de ez ma Magyarországon nem tudom hogyan működik vagy van-e még ilyen.

Amúgy ilyen korban nekem is volt egy fajta iskolaundorom, de túléltem. Te is túl fogod.

2022. okt. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Pszichológust keress fel, de én az iskolát nem hagynám ott a helyedben. Ha kezelteted a pánikbetegséget, nem lesz gond a bejárással. Egyébként meg próbálj meg magántanuló lenni vagy válassz távoktatást! Érettségi nélkül még takarítani se vesznek fel!

#7, 16 éves korig van tankötelezettség.

2022. okt. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"#7, 16 éves korig van tankötelezettség."


A valóságban szerencsére nem.

2022. okt. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!