Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kresz alkalmassági vizeletből...

Benivagyok22 kérdése:

Kresz alkalmassági vizeletből mit szeretnének megtudni?

Figyelt kérdés
Sziasztok lassan megyek kresz alkalmasságira és az lenne a kérdésem, hogy a vizeletből mit szeretnének meg tudni? A válaszokat előre is köszönöm!

2022. okt. 28. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mióta kell vizeletet adni ahhoz? XD

De, hogy mit szeretnének tudni? pont ugyan azt ami az üzemorvosnál, hogy rendben van e minden.

2022. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Minek drogozol, ha utána fosol a következményeitől? Ha bevállaltad a bódulást, akkor vállald be ami a használattal is jár.
2022. okt. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Decemberben lesz 52 éves a vezetői engedélyem, ebből 30 éven át 2. alkalmassági csoportú vizsgálatot csináltattam; ennek gyakorisága, illetve jó ideje az életkorom miatti gyakoriság miatt, igen sokszor, de vizeletvizsgálat egyszer sem volt. Háziorvosnál is, foglalkozás egészségügyi központban is; költözések miatt jó pár helyen végezték a vizsgálatokat.
2022. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan nem tudom, de amint fentem utaltak rá, könnyen elhiszem, hogy azt akarják megtudni, nem drogozol-e.
2022. okt. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
A feleségemet is elküldték mindenféle kreténségre, - nagyüzemben dübörög az adathalászat. Szinte csak prosztatavizsgálaton nem volt - a jogsira hivatkozva elrendelt vizsgálatok során! Bár ez utóbbi meglepett, mert a múltkor orvosként és nőként volt munkaintelligenciája megkérdezni tőle egy "doktornőnek", - a betegség miatt kioperált belső nemi szervei ellenére - a havi ciklusának állapotát. -Mrs. Mc. Master
2022. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!