Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lidl plus alkalmazást érdemes...

Lidl plus alkalmazást érdemes használni a vásárlásoknál?

Figyelt kérdés
Milyen előnyökkel jár? Használja valaki?
2022. nov. 9. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a kuponokat szoktam használni, ez még azon kívüli kedvezmény? Az app-on belül van?
2022. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak látom hogy nyújtsák a telefont a pénztárosnak és valami gyűjtögetés lehet. Még sose használtam.
2022. nov. 9. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el a Lidl honlapon. Nem gyűjtögetés.


Van minden héten 8-10 termék, amire van 20-30% kedvezmény ezzel az app-pal. Plusz, ha beolvasod, akkor nem kell gyűjtögetni a számlákat (ha pl. valami non-food terméket vásárolsz, és cserélni kell...)


Meg ott van rajta az akciós újság is.

2022. nov. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes, bár nem mindig ad olyan kedvezményeket, amiket amúgy meg akarok venni. De jópofa, hogy minden vásárlás után adnak egy sorsjegyet, amivel apróságokat lejet nyerni, hol egy müzlit, hol egy üdítőitalt, joghurtot, péksütit stb. Nem nagy tétel, de aki amúgy is sűrűn jár a Lidlbe, annak egy kis ajándék ez. 20 ezer felett is adnak minden hónapbam egy kis ajándékot, meg nagyobb összegeknél is. Ezek sem nagy dolgok általában, ezeket hónap elején már feltüntetik az akciós újságban. Igazából a mostani árak miatt nem érzi annyira spórolásnak az ember ezeket, mert tavaly még teljes áron is olcsóbb volt minden. De ha nem használja valaki az appot, akkor ennyit ajándékot sem kap. Szóvá nekem megéri, a telefonom úgyis mindig kéznél van, egy másodperc becsipogni a kártyát.
2022. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!