Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Adóelőleg nyilatkozat és...

Rizsaa kérdése:

Adóelőleg nyilatkozat és családi kedvezmény kitoltesben kerek szépen segítséget , nem találtam kitöltött mintát és hiába olvasom nem értek pár pontot ??!! Csak apa veszi igénybe !

Figyelt kérdés

Egy éves kis babám neveljük apujával közös háztartásban akkor az 1. Pont eltartotti minőség 2:eltartott ??

A jogosultság jogcíme? 4???gyermek után járó stb..??

És a II. Pont sem tiszta oda engem is be kell írni ? A családi kezdvezmenyt kérő magánszemély jog házastársa : ???

Itthon vagyok a babával de dolgoztam most is munkaviszonyba vagyok alkalmazott vagyok. Csak ugye babával vagyok itthon. Köszönöm a segítséget



2023. jan. 4. 10:28
 1/1 anonim válasza:
100%
Szia, a leírásod alapján az eltartotti minőség kedvezményezett eltartott lehet, a jogosultság jogcíme pedig gyermek után családi pótlékra jogosult vagy ilyen jogosulttal közös háztartásban élő házastárs. Ha csak a párod veszi igénybe, akkor egyedül, ha mindketten, akkor közösen kell érvényesíteni.
2023. jan. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!