Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az iskolában melyik tantárgyat...

Az iskolában melyik tantárgyat utáltátok a legjobban és melyiket szeretéttek? 16F

Figyelt kérdés

2023. jan. 28. 00:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés multidoben van de remélem nem baj ha olyan is válaszol aki éppen most tanul.

A testnevelést hosszú ideig utáltam, nem voltam jó belőle sosem, ügyetlen voltam, a társas feladatokban nem voltam jó...de ez idén valamennyire változott, év elején olyan feladatokra is kaptunk jegyet amit én is szeretek csinálni és jó vagyok benne, így most felevkor jobb jegyre is zártak belőle. De a másik, amit kimondottan utálok és ez már soha nem fog változni az a matek. Általános alsó tagozatban valamiért nagyon ment nekem, aztán ahogy felsős lettem az évek folyamán egyre rosszabb lettem belőle, ezúttal meg is buktam. Amit viszont mindig is imádtam az az angol, nulla tanulással ötös vagyok belőle, nagyon fogékony vagyok a nyelvekre, talán azért mert sok angol/német zenét hallgatok, és azért megy talán ilyen jól. Korábban volt lehetőségem egy rövid ideig az angol mellett németet is tanulni, azt is nagyon szerettem. De alapjában véve angol a kedvencem.

2023. jan. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Darius- ***** válasza:
Tornat szerettem leginkabb, ebben a szakmaban is maradtam. A tanarno miatt a foldrajzot is. A tobbit mind utaltam, leginkabb a sakkot, mert torna orakon csinaltattak és a jog.
2023. jan. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Testnevelés az első helyezett, abból egyszer meg is buktam, mert nem jártam be. Ezen kívül a rajzot gyűlöltem még, mivel ahhoz sem kreativitásom, sem képességem nem volt. A földrajzot sem kedveltem annyira, mivel szegény tanárnő már szenilis volt, és akár 3x is leadta ugyanazt a tananyagot, emellett pofára osztályozott. A többivel nem volt gondom. Mondjuk a fizikát kezdem megutálni, középiskolában színötös voltam belőle, egyetemen pedig simán meghúztak. -.-
2023. jan. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Történelmet utáltam, sosem értettem, minek kell ennyire részletesen tanítani. A második a kémia volt, sosem érdekelt.
2023. jan. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tesit, fizikát utáltam a legjobban. A történelem, és az angol volt a kedvencem.
2023. jan. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Irodalmat és történelmet utáltam, egyrészt unalmas volt azt a rengeteg dumálást hallgatni, rendszeresen be is aludtam rajta, másrészt meg nem láttam értelmét, hogy mi a brontnak kell fejből megtanulni annyi rengeteg évszámot, eseményt, verset, életrajzot.

A fizikát imádtam, mert az a világunkat, az életünket, mindennapi hasznos dolgainkat tanítja.

2023. jan. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A matekot, az informatikát és az éneket mindig is utáltam.

Az irodalmat, a németet, a bioszt, a tesit és a rajzot nagyon szerettem.

2023. jan. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Shora ***** válasza:
100%
Mikor fiatalabb voltam minden ami reál tantárggyal kapcsolatos volt rühelltem. Egy adott pont után rájöttem hogy nem maga azzal volt a bajom,hogy tanulnom kellett,hanem maga a tanárokkal akik tanították.
2023. jan. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 NTBS ***** válasza:
Legtöbbet az idegen nyelvekkel szenvedtem. Legjobban a történelem ment.
2023. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Matek, történelem, programozás ezek pfuuuj🤮 fizikát kémiát se szerettem. Amit imádtam a gyorsírás órák😊 középiskola után pedig a büntetőjog❤️❤️❤️
2023. jan. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!