Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van,aki azért is örül az...

Van,aki azért is örül az öregedésnek, mert végre kevesebb van hátra?

Figyelt kérdés

Rengetegen írnak ide kérdéseket, hogy "nem bírják az életet", "meg akarok halni", stb.

Van, aki tényleg örül az elmúlásnak, amikor arra kerül sor?



2023. febr. 4. 03:05
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Jelen!

-Már nagyon elegem van!...

2023. febr. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én huszonévesen nagy kanállal falom az életet, megöregedni pedig nem szeretnék, mentálisan már megtettem. Egyébként nem tudhatod, hogy mikor lesz vége, ez minden nap benne van a pakliban. Pl. balesetek, vagy hirtelen szívhalál(lásd fiatal sportolók, egészséges életmód mellett). Vagy akár meg is gyilkolhat egy elmebeteg, sajnos ilyen is történt már.
2023. febr. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Az élet túl hosszú, de végig kell csinálni!"
2023. febr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Gyenge jellemre vall.

Aki pedig öngyilkos hajlamú és tényleg elege van, besokall, az meg is teszi a mielőbbi átsegítést önmaga irányába, nem tétováznak.


Aki tétovázik, visszalép abban még mozog valami vagy/és vannak szerettei, tudja van dolga még az életben.


Az öregedés kiszámíthatatlan és azzal járó lassú folyamat a halálba... Hát nem normális, aki azt várja.

2023. febr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
#4 Az öregedés kiszámíthatatlan volna? Nem kívánom, hogy végignézd azt, amit láttam. Igencsak kiszámítható volt.
2023. febr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!