Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olasz-német vagy német-német?

Olasz-német vagy német-német?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem. A lányt (német) elhagyja a férje (olasz), akibe mérhetetlenül szerelmes, de már semmi nem lehet köztük, ellenben összeismerkedik egy másik fiúval (német), akivel fordulhatna komolyabbra is a kapcsolatuk, de egyenlőre tartózkodik ettől. Ilyen adatok alapján ti milyen felállást választanátok?
2010. okt. 4. 22:01
 1/5 anonim válasza:
57%
eszmeralda - vadangyal eszmeralda - eszmeralda?
2010. okt. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
XD
2010. okt. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerek egy híres olasz dj-t, aki egy osztrák csajjal hál már évek óta, mondhatom ég és föld a különbség kettejük neveltetése/életvitele/temperamentuma között, hosszú távon biztosan jobban járna egy magafajtával. Csakhogy ezek észérvek, amiket egy szerelmes nőnek úgysem lehet elmagyarázni, nektek mindig az elérhetetlen "rosszfiú" kell.
2010. okt. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm szépen a válaszát, jól levezette, amire én is gondoltam... jöhetnek még a válaszok, mert valódit még nem nagyon kaptam.
2010. okt. 5. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan kicsit megkésve, de azért leírom a véleményemet: nem az országok lakóit, hanem a tulajdonságaikat kell nézni, mert nem számít, hogy milyen általánosítások vannak a 2 ország lakóiról, attól függetlenül még lehet, hogy teljesen mások. Tehát azt mondanám, hogy amelyikkel összeillenek, de mivel a férje elhagyta, így egyértelmű, hogy nem ő. Rajta kívül pedig az, akibe szerelmes lesz, de annak az embernek nem feltétlenül kell németnek lennie. Szerintem. (És bocs, hogy hosszú lett).
2011. júl. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!