Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vodafonnál számlazárás volt!...

Vodafonnál számlazárás volt! Ki is küldték a számlát amivel mindenrendben is van es elkezdődött az új hónap! Applikációban láttam hogy már az első nap felszámoltak 17 ezer forintott az új hónapra az aktualis költségeknél! Miért van ez?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 4. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyfélszolgálat mit mondott?
2023. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Szia! Ez minden hónap elején így jelenik meg, legalábbis nálam az előfizetésemnek megfelelő összeg jelenik meg összegben, vagyis a havidíj.
2023. ápr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1-es kérdező: nem sok időm van de irtam nekik hátha válaszolnak
2023. ápr. 4. 16:38
 4/12 A kérdező kommentje:
2-es kérdező: havidíj benne van nekem a számlámba ilyenkor ugye az aktualis koltseg az lenne ha mondjuk veszek netet vagy ha lebeszeltem a percemet es azon feluli perc dij lenne de 1 nap utan kicsit tulzas mert nem szoktam netet venni meg se beszelni orakig a telefonon szoval ezert nem ertem miert :/
2023. ápr. 4. 16:42
 5/12 A kérdező kommentje:
Számlazárás után le nullazodik az egesz aktualis koltseg es a multhavi benne van mar a szamlamba
2023. ápr. 4. 16:43
 6/12 anonim ***** válasza:
én is ma kaptam a számlát, nem értem, de inkább kifizetem. A vodánál nehéz reklamálni.
2023. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Most néztem meg az összeget, nálam sem stimmel a havidíjjal a költés összege...kíváncsi leszek mit írnak vissza
2023. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6-os kérdező: amit küldtek számlát azt én is befizetem mert azzal nincs gond csak a havidíj alatt az aktuális költségnél kéne 0 forintnak lenni-e mert uj hónap van de ahoz képest 17 ezres számlát mutat 1 nap alatt ami gyanús
2023. ápr. 4. 22:20
 9/12 A kérdező kommentje:
7-es kérdező: nálad is az a baj mint nálam az aktuális költségeknél?
2023. ápr. 4. 22:20
 10/12 anonim válasza:
Igen, többet mutat, mint kellene, de én utánaneztem, nekem volt múlt hónapban plusz adatrendelésem, nálam úgy már stimmel az összeg
2023. ápr. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!