Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok, Ti hogyan viselitek...

Lányok, Ti hogyan viselitek mikor a munkások beszólogatnak vagy utánatok fütyülnek az utcán? Tetszik nektek ez a szituáció vagy inkább az idegeitekre mennek vele?

Figyelt kérdés

Melyik volt a legdurvább eset, vissza szoktál nekik szólni?

Nekem eddig nem volt komolyabb incidensem. Általában csak ilyeneket mondanak, hogy "Mi a helyzet szépségem?" "Hééé cicamica, hogy vagy?", személy szerint én nem szólok vissza mert nem süllyedek le az ő szintjükre, amit mondanak az az egyik fülemen be a másikon ki megy!:)

Néha úgy érzem, hogy a munkásoknak tök mindegy, hogy ki megy el előttük (lehet gyönyörű/nem túl szép, fiatal/öreg, visszafogott/közönséges) egy a lényeg legyenek mellei meg formás feneke és egyből megy a füttykoncert...:(


2010. okt. 8. 13:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
Jól látod szórakozásból csinálják, nem feltétlen mert tetszel. Unatkoznak és így vezetik le. Kapaszkodj meg a férjem is és a beosztottaim is mind ezt csinálják és olyan marha jól szórakoznak rajta. Mondjunk én lesz@rom, de eleinte bosszantott. Pár év után hozzászokik az ember.
2010. okt. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A legdurvább? Amikor a kalapács repült utánam...
2010. okt. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem idegsít is meg nem is.Nem szólok oda csak megyek tovább.
2010. okt. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Már hozzászoktam. Nem foglalkozok vele. Hadd nézegessenek, ha szépnek találnak.

Nem fogok szemetes zsákban járni, hogy elkerüljem ezeket a füttyögéseket.


Nekem az volt a legdurvább, mikor az út mellett sétáltam a kutyámmal, és az egyik autós annyira bámult, hogy majdnem belement egy másik autóba...

2010. okt. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Szia!

Én egyszerűen elintézem!!

Tovább megyek és a hátam mögött mutatom a mutató ujjam felfelé... tudod?? *-*

2010. okt. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Normál esetben én is áteresztem magamon az ilyesmit.


Viszont ha túlmegy a határaimon, akkor megállok, vissza fordulok mosolyogva, végigmérem, majd ennyit mondok:


- Jó napot kívánok! Először is tanuljon meg köszönni és engedje meg, hogy megjegyezzem, hogy Ön nagyon közönségesen viselkedik, és én a maga helyében ezen sürgősen változtatnék. Bár kinek mire van igénye, igaz? :)


És továbbsétálok. Általában ezen ledöbbennek nagyon. Volt már rá példa (nem egyszer), hogy a munkás ezen elgondolkodott, majd másnaptól fogva minden reggel így köszönt: Jó reggelt kívánok kisasszony, szép napot Önnek!

És bizony jól esett vissza köszönni, mosolyogni, és görcs nélkül elsétálni köztük! :)

2010. okt. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hát én megszoktam mondani h dolgozni kéne inkább.

apukám is volt mikor ilyen emberekkel dolgozott és mindig a fiatal lányokat nézték a munkatársai és ő pedig mindig leoltotta őket h ilyen idősen ne olyanokat nézzenek már akik fiatalabbak mint a gyerekeik.

nekem a legdurvább az volt mikor egy ilyen árokásó gépezettel majdem leütött a csávó a járdáról annyira minket lesettxD

2010. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

"Szia!

Én egyszerűen elintézem!!

Tovább megyek és a hátam mögött mutatom a mutató ujjam felfelé... tudod?? *-*"


ez mi akar lenni?mutatóújj?

2010. okt. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem a középsőre gondoltxD:D
2010. okt. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon idegesítenek. És erre ugyebár azt szokták mondani, hogy aki magssarkúba kivágott felsőbe megy akkor persze. de nem. Utánam mindig utánam fütyülnek és ez nagyon idegesítő. Nekem az volt a legdurvább, hogy az egyik követett egy ideig elkezdett fogdosni énmeg tökönrugtam:S:S. és elfutottam .. mert az emberek segítségére ugyebár nemszámíthatok. Gyülölöm, ha nagyon néznek, fütyülnek. Undorító emberek. Nekem is azt mondják, hogy ne foglakozzak velük, de egyszerüen nem tudom megteni és szerintem más sem. Ezzel nem tudsz mit csinálni. Ez van és kész. Elkell viselned :S. De én azért nemmutatnám meg nekik a középső ujjamat, ki tudja akkor mi fordul meg a fejében mit csinál velem. Ugyhogy ugy teszek, mintha nem is hallanám.
2010. okt. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!