Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hová lett ez a facebook csoport?

Hová lett ez a facebook csoport?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve, hogy eltűnt/megszűnt egy facebook csoport (Cigányok fenyegető aurával) jókat nevettem a posztokon stb. Valaki nem tudja hogy mi történt a csoporttal?

2023. ápr. 20. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Ez az, hogy az ilyen gúnyos poornep ezen “nevetett” amúgy meg rasszista és letorolték! Van akinek normalis hobbija van, nem ilyeneken nevet! Ideje magadnak normalis elfoglaltságot keresni nem gondolod?!
2023. ápr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem volt kötelező belépni senkinek aki úgy gondolta, hogy sértő volt mert egy zárt csoportról beszélünk. Meg akkor mellesleg az összes többi 10+ ezer fő egy proli rasszista ezek szerint. Én csak feltettem egy kérdést amire egyből kapom a rasszista jelzőt, nekem semmi bajom azokkal a kissebbségi emberekkel akik normálisan tudnak viselkedni nyílvánosan, nem pedig olyan alják amilyenek a csoportban is témaadók voltak sokszor.
2023. ápr. 21. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!