Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lett volna ha 2020-ban nem...

Mi lett volna ha 2020-ban nem tört ki volna a koronavírus?

Figyelt kérdés
Másképp lett most minden

2023. ápr. 28. 18:10
 1/4 madi111 ***** válasza:
49%
És a Pfizer, a Moderna és az AstraZeneca most szegényebb lenne kb 10.000.000.000.000 forinttal.
2023. ápr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
A koronavirus vagyis, vagyis covid-19 azért covid-19 mert 2019 novemberében tört ki vuhanban. Csak europába 2020 februárjába érkezett. Magyarországon pedig az első két beteget 2020 március 4.-én regisztrálták. Majd 2020 március 14.-től kezdődően Magyarországon is bejelentették az első Covid-19 korlátozásokat, amely másnappal 2020 március 15.-től volt érvényes. Ezzel rögtön a március 15.-ei rendezvények be tiltásra is kerültek. Ma már csak a börtönökben, és a kórházakban és az orvosi rendelő intézetekben van maszk viselési szabály, illetve a börtönökbe be kerülő rabokat 10 napra elkülönítik. Ezen szabályokat kivéve, nincs már más intézkedések a Covid Korona vírussal. Sőt a Covid-19 igazolványok kiállítását törvényileg le is állították, igy már új covid igazolvány nem kerül kiállításra. Tehát a koronavírus nem 2020-ban hanem 2019-ben tört ki, és azért hívják Covid-19-nek! Az oltásokról! Soha nem is olttattam be magam Covid-19 elleni oltással. De nem is volt rá szükségem! A Covid-19-et sem kaptam el. Hogy mi lett volna ha nem tört volna ki a koronavírus járvány? Az ami 2018-ban volt.
2023. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olcsóbb lenne minden.
2023. ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as voltam! Miét kelletett le pontozni? Pedig a 3-as válaszom megfelel a valóságnak! És ezek ma már tények, és Covid történelem. Ezt le tagadni nem lehet. Szóval mi ez az értelmetlen le pontozás? Mert a Covid virus igenis 2019-ben jelent meg, és nem 2020-ban. és már 2019 végén terjedni kezdet Ázsiában pontosabban vuhanban és környékén. Eruropába először 2020 februárjában jelent meg a corona vírus. Főleg az Olaszoknál kezdet el terjedni és úgy egyre északabbra Olaszországtól északabbra. Ha valamit nem tudsz akkor azt ne pontozd le!
2023. ápr. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!