Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ennyi anonim ember...

Miért van ennyi anonim ember a gyakorin ???

Figyelt kérdés

... amikor tetszóleges álnévvel is lehet kérdezni, válaszolni ?


Igaz az, hogy a gyakori adminjai is gyakran ott vannak a válaszoló között, névtelenül ?



2023. máj. 11. 12:32
 1/10 A kérdező kommentje:
helyesen: ... válaszolók ...
2023. máj. 11. 12:33
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A publikus név összes tartalma visszakereshető, amivel a teljes anonimitás megszűnik. Könnyen rá lehet mutatni az ellentmondásokra vagy találni olyan kérdéseket és válaszokat amivel szembesíthető a kamuzó vagy trollkodó felhasználó.


Az adminnak/moderátornak nem feladata válaszolni, az oldalt már csak egy szűk réteg használja. A legtöbb probléma egyedül is választ találsz a neten, ha hajlandó vagy keresni, nincs szükséged itt kiírni.

2023. máj. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tom, én ugyanazért vagyok itt mint a redditen a relationship advice threadeknél, ingyenes valóságshow.


Inkább vélemények, sztorik érdekelnek nem guglizható infók.

2023. máj. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

guglizni én is tudok, de érdekelnek a vélemények

és nem akarom, hogy felismerjenek név alapján

2023. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Egyik leggyakoribb magyar név az Anonim, nekem is van csomó Juhász Anonim, Kovács Anonim, Boros Anonim stb. ismerősöm.
2023. máj. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azért váltottam anonimra, mert a nicknevemből kiderül, hogy nő vagyok és sorozatban jöttek a perverz privátok. Mindez annak ellenére, hogy bárhova is bármi olyat írtam volna, vagy a nicknevem lenne túl kirívó. A másik fő okot a #2-es leírta, bárki visszakövethető nyilvános névvel, emiatt maradnak sokan anonimok, pláne a trollok.
2023. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert egy csomó netes oldal abból tartja fenn magát, hogy a személyes adatokkal kereskedik, és a jóédesanujukat data mineolják.



Mi az a pozitívum amit nyersz azzal, hogy kinn van a neved?


Dolgozni nem dolgozok itt, és őszintén, üdítő, hogy nem kell önreklámozni.


Arra ott a facebook, insta stb. ha névvel akarok valami klubhoz vagy dologhoz csatlakozni, infót szerezni, promotálni.


De kikapcsolódni nekem anonímként kellenesebb, lehet kibeszélni a munkahelyet, a randizást, a bulizást anélkül, hogy a anyám, a főnököm, a tanárom, a házmesternéni meg még akárki ott lihegne a nyakamban.



Pl a tumblrön, discordon vagy tiktokon sincs kinn a nevem, címem, felismerhető infók.


Aki ismer, az tudja ki vagyok, a többiek meg nyugodtan interaktálhatnak velem anélkül, hogy tudnák a nevemet, a lábam méretét a kutyám oltási számát, vagy a lakásom helyrajzi számát...


Mert semmi közük hozzá. A magánéletem az enyém, az itt gyűjtött süti pontok meg nem tudnak érdekelni.

2023. máj. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Én azért lettem az (anonim), mert volt, aki rám szállt, és konkrétan lepontozott, ha jó választ adtam, ha nem.

Ahogy levettem a nicknevem, ez az egész megszűnt. Feltételezem, hogy kiguglizott, és sorra pontozta le a válaszaimat. Engem ez idegesített.

2023. máj. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Megprólna engem valaki visszakövetni ? (Kya Mya)

Eredeti név, lakcím ... ilyesmik ?

2023. máj. 16. 12:10
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudják rólad amit te magad megosztottál itt a kérdésekben vagy válaszokban. Ezért nem ajánlott személyes adatokat vagy beazonosítható információkat kirakni a netre, főleg egy publikus oldalra amit bárki elolvashat regisztráció nélkül is.
2023. máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!