Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Seiko automata óráról mi a...

Kisdani19830112 kérdése:

Seiko automata óráról mi a vélemény?

Figyelt kérdés
Húszezret megér egy Seiko automata, vagy hagyjam?

#Seiko automata óra #Seiko mit ér ténylegesen
2023. máj. 16. 18:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Az automata órákról rossz véleményem alakult ki. Letört a forsining csontvázórám állító felhuzaskor, a rugó kiszakadt a rázástol. Mi tévő legyek? Meg lehet szereltetni olcsón, vagy kuka? Ha így volt, nekem nem való csak kvarcóra?
2023. máj. 16. 18:13
 2/4 anonim ***** válasza:

"Az automata órákról rossz véleményem alakult ki. "


Nem. Az olcsó kacatokról alakult ki ropssz véleményed.

2023. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na most, nekem úgy általában az a bajom a márkával, hogy azok a darabok, amiket én jó szívvel viselnék, nagyon közel állnak árban például egy Longines Conquest automatához vagy egy Hamilton automatához. Akkor mégis, miért vennék Seikot, amikor nagyon hasonló, vagy alig érezhető pluszért cserébe egy látványosan nagyobb presztízsű "szviszméd" lehet a kezemen?


Amúgy nagyon nem nyúlhatsz velük félre, jó kis órák azok, legfeljebb, ha ráérzel, érdekelni fog, meg is teheted, jöhet utána a Tissot vagy Certina például.

2023. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, hogy húszezerért? Annyiért kamut sem kapsz még Seiko automatából sem.
2023. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!