Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak olyan dolgok áruk...

Vannak olyan dolgok áruk szolgáltatások az életben, amiben számodra fontos a legjobbat igénybe venni, és ezért hajlandó vagy fizetni is? Vannak amiben mindegy melyiket használod vagy veszed, mert nincs hasznosságban különbség a drága és olcsó közt?

Figyelt kérdés
Írnál mindkettőre példát ami számodra az? És hogy miért az megírod.

2023. júl. 5. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Ruházkodás terén elég igénytelen vagyok. Nem érdekel milyen márkájú farmer vagy boxer vagy ing van rajtam, de cipőt csak Adidast vagyok hajlandó venni. Nem tudom miért, biztosan valami gyerekkori trauma amit talán egy pszichiáter ki tudna nyomozni...
2023. júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
100%
Általában azokra nem sajnálom a pénzt, amik az egészségemmel, testi épségemmel állnak valamilyen kapcsolatban. Pl. éves orvosi szűrésekre minden további nélkül költök, tetoválás, piercing esetén is a lehető legjobbat kerestem meg és fizettem egy valag pénzt, mert igényes munkát akartam egész életemben magamon viselni. A balettcipőm kva drága, de mivel konkrétan rábízom az életem, kiadtam érte a lóvét. Anno a szemüvegem és a kontaktlencsém nyelte a pénzt, pár éve pedig megműttettem a szemem ami szintén nem 2 fillér volt. Mindeközben a ruháim nagy része turiból van, kajából inkább az ár-érték arányt nézem, "luxi" helyekre (étterem, strand, mozi, wellness stb.) nem járok, a hajamat meg a körmömet is itthon csinálom és ha valami elromlik vagy kilyukad, ilyesmi, akkor előbb javítani próbálom, nem szaladok egyből újért.
2023. júl. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd idővel rájössz te is hogy a drágább valójában olcsóbb hosszútávon. szakemberre nem sajnálom pl. Burkoló, festő, fodrász, autószerelő, fogorvos, inkább csinálják meg jól drágán, mint hogy összeba*szák feleannyiért.
2023. júl. 6. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!