Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ki a luxusprosti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki a luxusprosti a Hamis gyönyör című könyvben? állítólag egy magyar celeb-modell története.

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 17:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/129 anonim válasza:
96%
Szerintem Kelemen Anna ! Vagy Bódy Sylvi !
2010. okt. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/129 A kérdező kommentje:
Szerintem Bódy Szilvi, vagy Hargitai Bea.
2010. okt. 15. 11:34
 3/129 anonim válasza:
96%
Akár Nagy Ő Anikó is lehet! El tudom róla képzelni... ;))
2010. okt. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/129 A kérdező kommentje:

Én is :-)

voksán Virág, Dundika, Zimány Linda, Debreceni Zita... szerintem elég sokan szóba jöhetnek

2010. okt. 18. 16:46
 5/129 anonim válasza:
84%

Szia neked megvan a könyv, vagy a neten olvastad valahol?

Ha a neten olvastad, el tudnád küldeni nekem a linket?

előre is köszönöm...

2010. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/129 fotucsok válasza:
65%
Nem mondjátok komolyan, hogy Debreceni Zita vagy Zimány Linda egy prosti.... Amúgy a könyv az Alexandrában nov.3-án jelenik meg.
2010. okt. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/129 anonim válasza:
96%

Szia!

Én ma rendeltem meg az Alexa..-tól a könyvet, holnapra itt is lesz, a hétvégén elolvasom! Hátha kiderül valami ;-)

2010. okt. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/129 anonim válasza:
96%

Szerintem saját magáról írta!

Én is megrendeltem tegnap a Békéskönyv.hu-n,ma délelőtt megkaptam így már el is kezdtem olvasni!

2010. okt. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/129 A kérdező kommentje:

Még én sem olvastam, de már megrendeltem.

Neten nem találtam meg, szerintem még nem letölthető, még csak most jött ki.

2010. okt. 27. 13:02
 10/129 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ha Kelemen Anna lenne, még kérkedne is vele és semmi meglepő nem lenne benne. Annyit lehet róla tudni, hogy 25-35 között van modell, aki nagyon fiatalon kezdte ezt a "pályát". Nincs jóban az édesapjával (Szalai Vivient kérdezték arról, hogy szépségkirálynő e az illető, a hölgy pedig azt mondta, hogy "erre nem válaszolhat" -tehát igen, mert ha az ellenkezője lenne akkor simán a nemet mondta volna! Elég sok mindenki lehet, mivel Magyarország 20 legismertebb (újságokban szerepel stb) modelljei közé tartozik. Még azt is hallottam, hogy nemcsak modell de műsorvezető is, valamint még annyi, hogy ő csak egy a sok magyar híres nő közül aki azt a mesterséget űzi. Meg kell nézni a bulvár magazinokat (újság, Tv). Mivel ebben az országban csak modellkedésből nem lehet luxusautót 300-400 ezres táskát, budai lakást venni. Engem az is érdekelne, hogy kik azok a híres férfiak (sportoló, producer) akik "ezt megveszik"?
2010. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!