Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hétvégén zavarhat a szomszéd...

Joker2244 kérdése:

Hétvégén zavarhat a szomszéd a saját kertemben mert a lakását szeretné felújítani? (ami dől össze)

Figyelt kérdés
Dől össze a kiadásra szánt ingatlanja, folyamatosan beugrik a keritésen szó nélkül és a kertemben mászkál. Rendőrségi ügy is volt belőle de még engem néztek hülyének, mert hogy egy méter még az övé a háza mellett és jogosan van ott. Szerintem nem jogos, hogy azon a kis 1méterén átugrik és a kertemben is mászkál minden szó nélkül és ingerel engem, hogy neki joga van ott lenni meg az én telkemen is mászkálni hogy hozzá férjen az ő házához,csúnyán beszél, rágalmaz minden sértő. A kérdésem az, hogy hétvégén ha átugrik ugyan úgy, megteheti e...? Hétvégén se lehet nyugtom? Keresgélek másik albérletet de amíg nincs el kell tűrnöm?
2023. júl. 14. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:

ha albérlő vagy, akkor nincsenek jogaid, csak hülyét

csinálsz magadból

2023. júl. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ez olyan igazságtalan ha így van, hisz én fizetem az albim és nem tudok nyugiban lenni.
2023. júl. 14. 11:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha segítenél neki megcsinálni a kritikus részt, akkor előbb nyernéd el a nyugalmadat.
2023. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen nekem konkrétan annyi időm van, hogy forgatom is vasvillával és kifejezetten szeretek idegeneknek ingyen segíteni meg ugye életem sincs. Azért is fizetem az albérletet, hogy másnak segítsek munka után még szeretek fullra lefáradni és nem használni a kertem és jől esik hallgatni a kitudja milyen nemzetiségűek hangos beszédét miközben lehet pihennék is.
2023. júl. 14. 11:55
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam, hogy ócsárolnak és beszólogatnak közben, nyilván szerinted ez is nagyon tetszik nekem. Te nagyon kiragadtad a lényeget.
2023. júl. 14. 11:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Bérlő vagy. Ha nem tudod emberként a helyzetet kezelni, kommunimációval megoldani, azaz problémamegoldó képességed alacsony, ahogy türelmed is, akkor állj odébb.


Máshol is fizetheted a lakhatásodat és kedvedre válogathatsz. Míg aki a saját tulajdonát igyekszik jobb állapotba hozni, ő nem teheti meg, hogy kikerülgessen téged, ha sajnos ott azon a részen van dolga.


A 120x udvariskodó "bocsi de jönnék újítgatni" se kellemes. És ő is akkor csinálja, amikor van ideje, pihenő idejéből feláldozva.


Elvárod, hogy megértsenek téged, de cseppet sem vagy nyitott a másik felek aspktusára.


Ez van.


A felújítás mindenkinek plusz nyűg, főleg, ha pl panelről van szó, mint nálunk.


Mi kiírtunk egy levelet, hogy elnézést kérünk és szíves türelmüket kérjük. A megértésüket köszönjük.

Majd feltűntettük az időpontokat, hogy tudjanak azzal számolni.


Nos, nálunk egyesek ennyit se tesznek meg...


Ez van. Még gyűjtünk a házra és lépünk.


Kérdezd meg, hogy a te pihenő idődben is van-e, lesz-e még dolguk és lépj le, ha zavar.


Ahogy én is tettem. Pl mamámhoz kimentem vagy valamelyik barátom kertjében lubickoltam, olvastam csendben békésen.

2023. júl. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Itt nem az a probléma hogy jönne,hanem az, hogy ahogyan jönne. Szó nélkül bemásznak és arra megyek ki hogy mi ez itt. Ott áll a kocsi, motor, minden. Gyengébbek kedvéért: átmásznak a kerítésen és még ők pofáznak ha megkérdem itt mi történik!! Remélem így eléggé el tudtam magyarázni a helyzetet.
2023. júl. 14. 13:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Húzz el onnan amint lehet, mást nem tehetsz. Hétvégére pedig keress magadnak valami programot, menjetek el valahova barátokkal vagy ilyesmi, ne töltsd ott a napot.
2023. júl. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!