Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kirakhatok úgy "kamerával...

Kirakhatok úgy "kamerával megfigyelt terület " táblát, ha nincs is kamerám?

Figyelt kérdés
Van egy tag aki néha inzultálja a kutyámat, már szóltam neki, akkor engem is megfenyegetett, rendőrt hívtam de mire kiértek elment. A környéken lakik, és félek, hogy elmegy addig a beteg agya, hogy mérget dob be. Szeretnék kitenni néhány táblát elrettentésnek, lehet ilyet akkor, ha nincs is kamera? Bár nem zárkózok el attól sem, hogy legyen.
2023. aug. 7. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kirakhatsz táblát, álkamerát, és valódi kamerát is, akár figyelmeztetés nélkül.
2023. aug. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 L.. István ***** válasza:
100%
Simán. Nekem meg "Harapós kutya" van kint, nincs is kutyám...
2023. aug. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem sért semmit egy ilyen hamis tábla, és magánterületet ami közforgalomtól elzárt meg sem kell jelölni. Viszont egy valódi kamera nem figyelhet és rögzíthet közterületet, úgyhogy pont azt nem vehetné fel amire használni akarod (utcáról bedobnak valamit). Bizonyítékként elfogadják a jogsértő felvételt is, de azzal a lendülettel fel is jelenthet személyiségi jogokra hivatkozva - igaza lesz, téged megbüntetnek és köteleznek a jogsértés megszüntetésére.
2023. aug. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk van a bejárati ajtón egy matrica, hogy a lakásban biztonsági kamerák működnek, pedig nem.


A barátnőm ajtaján van egy tábla, hogy "vigyázz, a kutya harap", pedig nincs kutyája, csak néha vigyáz a miénkre 😂

2023. aug. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen ki, nem ütközik törvénybe.
2023. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!