Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember akinek...

Van itt olyan ember akinek sok a szabadideje és szokott unatkozni? Mert mondjuk egyedülálló és munka mellett sok ideje van?

Figyelt kérdés
2023. aug. 20. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meselj, mi az a remek ajanlat?
2023. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az nincs. Lehet rosszul kérdeztem. 😁 na szóval ki mivel tölti a szabadidejét?
2023. aug. 20. 15:17
 3/5 anonim ***** válasza:
hát én pl munka mellett kikapcsolódnék, találnég valami hobbit, sportot vagy passz.. egyenlőre azt szeretném megtudni hogy egyetemista leszek-e vagy akkor dolgozó ember, de kétlem hogy olyan sok szabadideje lenne az embernek, kizárt hogy nem tudja valamivel elfoglalni magát (megjegyzem én nekem semmi se okoz unalmat, ha alszok vagy bámulom a plafont is remekül megvagyok)
2023. aug. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Régebben nem gondoltam vna H fogok én unatkozni de hát nem úgy alakult az életem ahogy szerettem vna.
2023. aug. 20. 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Talalj ki valamit, penzkereses online stb otthon rakj rendet, epits, takarits barmit ki lehet talalni
2023. aug. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!