Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jövőhét péntekig meg jöhet...

Jövőhét péntekig meg jöhet sheinről a ruhám gyorsszálítással ha még megrendelem?

Figyelt kérdés
Nos igazából én h*lye elnéztem a napokat, jövöhèt szombaton lesz a bátyám esküvője és nem rendeltem meg a ruhàmat és aggódom hogy megfog e érkezni, még lehetőleg pénteken, àlítolag 6-7 napot ír, de nemtudom hogy a megrendelés napjától kell e számítani, vagy hogyan…
2023. szept. 7. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek csak becsült idők, semmi nem garantált. Legyen még egy biztonsági ruha kéznél, ha mégsem érkezne időben.
2023. szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem
2023. szept. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy becsült idők, csak igazából az èrdekelne ha valaki vett e már ruhat gyorsszàllítással megèrkezett e neki időbe, egyebként én is ugy erzem hogy nem fog megérkezni, másik ruha pedig sajna nincs keznél, de ha pl elmegyek venni esküvő elötti napon, és pont akkor érkezik meg… szóval sehogy se jó ezt nagyon elba*tam
2023. szept. 7. 16:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!