Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális az, ha szinte egy...

Normális az, ha szinte egy emberre sem tudom azt mondani, hogy csúnya?

Figyelt kérdés
Rengetegszer tapasztalom, hogy az emberek nagyon sokszor megszólnak másokat a kinézetük miatt, pedig én szinte semmi kivetnivalót nem látok bennük. Talán az irigység beszél belőlük? Gondolom más is van úgy azzal, hogy mindenkiben lát valami szépet...
2010. okt. 17. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem láttad az oszt.társamat
2010. okt. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bezzeg ha megkérdeznélek, hogy közülük kivel feküdnél le, már rögtön lennének ronda emberek.
2010. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én se szeretem azt mondani bárkire hogy csúnya.

Csak akkor ha valakire tényleg rossz ránézni.

Maximum kedves vagy.

Ez ritka manapság.xD

2010. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
19:27 < Bármilyen jóképű lenne, de belül egy nagy nulla, rá sem néznék.. ennyi.
2010. okt. 17. 19:40
 5/12 anonim ***** válasza:

19:27 vagyok

Na már el is árultad magad. "bármennyire is legyen jóképű"

Ez megmagyarázza azt, hogy mégis látsz szépet és csúnyát csak titkolod. És ráadásul még (és ezt ne vedd sértésnek) felszínes is vagy, hiszen képes vagy bárkire azt mondani, hogy belül egy nulla, holott ez lehet, hogy nem is igaz, és ez neki csak egy álca.

2010. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Jóképű - úgy mint mások által megállapított jóképűség. Látok én kevésbé szép embert, hogyne, de nem tudom rá azt mondani, hogy csúnya, mert ugyanakkor látok benne valami szépet is. Egyértelműen nem tudok senkit sem kategorizálni, szépnek vagy csúnyának minősíteni.

Áruld el nekem, kérlek, hogy tudja valaki azt a külvilág felé küldeni, hogy belül egy 0? Ez a felszínesség meg pont ugyanolyan, hogy te miként tudod két mondat alapján valakire ráhúzni azt, hogy felszínes?:) Te sem ismersz engem..és tényleg nem kötekedésképpen.

2010. okt. 17. 20:02
 7/12 anonim ***** válasza:

De én felszínes vagyok. Hiszen tudom, hogy belül mindenki több annál mint amit kimutat, mégsem foglalkozom vele, csak a döntéseik alapján ítélek.

Hogy hogyan tudja a külvilág felé azt küldeni, hogy egy 0? Nagyon egyszerűen. Úgy, hogy rólam mindenki azt hiszi, hogy bunkó vagyok, holott itthon filozofálok és töprengek dolgokon és igazából nem is vagyok bunkó, az eredmény pedig az, hogy mivel a többiek ezt nem tudják ezért ők a felszínesek, hiszen 1-2 ember tudja csak rólam, hogy nem vagyok az.

2010. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem is próbálod azt a benyomást kelteni, hogy nem vagy belül 0, mégis az embereknek ez jön le, úgyhogy azt mondják, hogy 0 vagy, és ezért ők a felszínesek? Ezért nem ők a hibásak, főleg ha nem tudnak annyira olvasni a bonyolult emberekben. Mindenki nem annyira összetett, mint te vagy, és mindenki nem mászhat a lelked legmélyére, hogy megbizonyosodjék, nem is vagy nulla..
2010. okt. 17. 20:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Pont ezért felszínesek. Én nem várom el, hogy foglalkozzanak velem, de lássuk be ez a felszínesség fogalma: ítélj első látásra.
2010. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Eltértünk a témától.. mindegy. Vitázni jó.
2010. okt. 17. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!