Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen fajta állami támogatáso...

Milyen fajta állami támogatások vannak egyedülálló emberek számára?

Figyelt kérdés
Próbáltam utánanézni, hogy van-e állami támogatás 25 év felettieknek a nyugdíj és egészségpénztári kártyákon kívül de nem találtam. Lakásvásárlási támogatás? Autóvásárlási támogatás? Esetleg vissza nem térítendő pénz?

2023. szept. 28. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Bizonyos betegség esetén jár adó visszatérítés, meg segély, ha kevés a fizud.
2023. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizonyos jogosultságok nélkül nem jár semmi, mégis miért járna? Kaphatsz álláskeresési járadékot, esetleg minimális szociális segélyt. Különben minden lusta gamer is ilyet követelne "az adófizetők pénzén".
2023. szept. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mintha csak a gammerek között lenne lusta ember... XD
2023. szept. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak példa volt... Ezúton is bocs a rendesen dolgozó gamerektől.
2023. szept. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem rossz a fizetésem egyátalán, de azért nem is az a mennyiség amiből mondjuk megengedhetek magamnak egy 300 ezres törlesztőrészletet 20 évre és gyanítom ezzel nem én vagyok egyedül. A kérdést azért tettem fel, hogy hátha mégis van valami amivel a gyerekteleneken adófizetőkön is segítenek (: köszönöm a válaszokat.
2023. okt. 1. 06:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen támogatás, hogy gyakorlatilag az állam adózik neked a semmiért, legfeljebb az olajban úszó arab államokban van. Itt minden második ember jogosult lenne rá, erre rámenne pár százmilliárd havonta, mégis szerinted miből? Ki menne el így dolgozni? Ha senki nem dolgozik, csődbe mennek a cégek, leáll a gazdaság, az infrastruktúra, minden. Ez egy teljesen életképtelen gondolat, és még udvariasan fogalmaztam... Bármire is kéne az a havi 300 ezres törlesztőrészlet, felejtsd el, vagy tanulj tovább...
2023. okt. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A magyar kormány megtisztelt minket, hogy több adót fizethetünk mint a gyerekesek :D. A tudat, hogy te finanszírozod a CSOK-ot,babavárót és a családi adókedvezményt, ezzel segíted a magyar családokat. Kell ennél jobb támogatás?
2023. okt. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!