Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyának?

Hogyan mondjam el anyának?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy 21 éves sráccal, én 16 vagyok! Szeretjük egymást, viszont nem tudom hogyan mondjam el anyának,nagyon szigorúak a szüleim és nagyon dühösek lesznek, sőt el is fognak tiltani tőle! De nagyon szeretem őt és nem szeretném el hagyni! Mit tegyek? Hiszen titkolni nem nagyon tudom!

#szerelem #Idősebb pali
2023. okt. 5. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem abból jössz ki a legjobban, ha egy olyan alkalmat ragadsz meg anyukáddal egy hatalmas beszélgetésre, amikor apád éppen nincs otthon. Úgy gondolom, hogy "női dolgokkal" kellene ráhangolódni a kényes témára és tetszik, nem tetszik, érdemes beszélni arról, hogy létezik ez a kapcsolat, mert így abba futhatsz, hogy eleinte sok korlátot fog(nak) szabni, de inkább legyen egy itt-ott kellemetlen kontroll, - amelynek lazulásában bízhatsz, ha idővel észreveszik, hogy komolyan gondoljátok, - mint ha a semmiből pattan ki a botrány és akkor elő kerülhetnek olyan szankciók is, amelyekre végképp semmi szükség nem lenne. (Telefon elvétel, személyes kísérgetés - és hasonlók) Eléggé kellemetlen lehet mindenkinek - első néhány alkalommal, - de talán az elfogadáshoz vezető legrövidebb út az lehet, hogy nem egész napokat felőrlő közös programokat szerveztek eleinte havi két-három alkalommal. Erre azért lenne szükség, hogy legyen esélyük megismerni egymást a szüleidnek és a srácnak, - jelzés, hogy komolyan gondoljátok és nem egy piszkos trógerral álltál össze csak azért, mert "viszket a pöcköd". Lássák, hallják a saját szemükkel, hogy terveitek vannak, komolyan jelent nektek a másik valamit - és így tovább! Én ebbe az irányba indulnék el! Számíts azonban arra, hogy a céljaid elérésének érdekében több lesz a teendőd hazafelé is, - hülyék lennének nem kihasználni a szüleid azt, hogy a céljaidon keresztül fogható vagy! Ennek egészséges mértékét innen nem lehet meghatározni! Kompromisszum és kompromisszumkészség! Következetesség! Józan ész!
2023. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És még egy fontos dolog: ha tanulsz és azt elhanyagolod, akkor menthetetlenül el leszel tiltva a sráctól, - mindent kövessetek el, hogy ne lehessen észrevenni a tanulmányi eredményeiden a kapcsolatot!
2023. okt. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem is volt 16 évesen 21 éves pasim. Semmi gond nincs azzal.


Egyszerűen állj oda és mondd el, akkor nem kell bújkálni és ott is alhat.


Csak tanulj rendesen.

2023. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!