Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen embernek gondoltok a...

Milyen embernek gondoltok a tálcám alapján? Ha lehet, normális válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 21. 15:51
1 2
 11/16 haggyámán ***** válasza:

Olyannak, aki ha hazamegy iskola után, akkor marhára unatkozik, mert ráér ilyeneken gondolkodni, hogy ki mit gondol róla a tálcája alapján. :)

Gondolom átrendezted print screen előtt, nem?

2010. okt. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
nem, mindig így van :)
2010. okt. 22. 15:26
 13/16 anonim ***** válasza:

A háttér alapján nincs semmilyen konkrét stílusod(punk, rocker, discos, emo...) Azt gondoltam, hogy értesz az informatikához, mivel weblapszerkesztőd. Szabadidődben is szívesen vagy gépnél (néhány játék) de nem vagy függő. Látok néhány azt hiszem képszerkesztőt, rajzolóprogramot(?); jó lehet a rajzkészséged, esztétikai érzéked. Szereted a rendet, mivel a lomtár is ürítve van, és az asztalon nincsenek egyéb fájlok(nekem összevissza televan képekkel és zenékkel) Ami feltűnt, hogy zenelejátszót nem látok. Elnézést, rákerestem. Az aimp az :D Viszont nincs gyorsindítója. Nem szeretsz annyira zenét hallgatni?

Talán ennyi, de lehetne még egy kép, amikor meg van nyitva pár dolog amit használsz :D vagy a kedvencek :D az jobban jellemezne

2010. okt. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon jól esett az utolsó válasz, teljesen jól képzeltél el. ;) Ami a zenéket illeti, szeretek zenét hallgatni, csak Youtube-on szoktam általában.
2010. okt. 24. 11:25
 15/16 anonim ***** válasza:
windows7 (L) csak jógyerek lehetsz :D csakhát a wow :S nem tartom vmi sokra a wowosokat :S sry... :D
2010. okt. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor egész jó volt az elképzelésem :) És szerintem a számítógép a legtöbb ember számára fontos használati eszköz, viszont nem kell túlzásba esni, mert nem meghatározó. De egyénre szabott, mindeki saját maga alakítja, ezért szerintem ez is sokmindent elárulhat egy emberről; nem értem egyesek felháborodását. :)
2010. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!