Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha anyám ordít...

Mit csináljak, ha anyám ordít meg visít, mert azt hiszi, hogy elvettem a hanuka gyertyáját?

Figyelt kérdés
Ma mikor felébredt, elkezdett ordítozni meg visítozni az anyám, hogy adjam vissza a hanuka gyertyáját. Pedig nem is vettem el, mindig mindent összevissza pakolászik, és mikor elfelejti hova tette rajtam keresi. Mit tegyek, amikor ilyen idegi állapotban van? Lögdösődik, hadonászik, van hogy karmol. Napról napra egyre rosszabb, van valami megoldás?

#karmolás #ordítás #Lökdösődik
jan. 3. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos.
jan. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dec 7-15. között volt az idén. Meddig kellene kint lennie:

Orvoshoz kellene fordulnotok mindenképp.

jan. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi igazából nem szoktunk ünnepelni. Csak gyűjtögető, semmit sem hajlandó kidobni, de használni sem igazán. Csak tárolja, rakosgatja jobbra balra, ha meg elhasználnám vagy kidobnám, akkor kikapja a kezemből órdítva, hogy az az övé. És eldugja előllem, meg magaelöl is, mert úgy eldugja, hogy nem emlészik, hogy hova tette.
jan. 3. 10:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Érelmeszesedés.

De még mindig orvos. Más nem segíthet. És ez ugye orvosi kategória, nem "egyéb".

jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves? És amúgy is vannak demens tünetei?
jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!