Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért lesz büdös izzadságszagú...

Miért lesz büdös izzadságszagú a felső ? Hiába mosom 1 óra múlva megint büdös.

Figyelt kérdés

Van 2 olyan egyszerű fekete felsőm amiket tökmindegy hogy kimosom eppenhogy felveszem büdös...

Mindkettőnek más az anyaga amúgy. Volt h vanish szappannal dörzsöltem át mosás előtt a honaljanal és nem változott semmi.

Más ruhákkal nincs ilyen problémám sosem vagyok büdös de ez a kettő szörnyű amikor kimosom jó illatuk van de amint felveszem őket egy kicsit, pár óra mulva máris érzem magamon, hiába használok direkt több dezodort vagy tökmindegy h mit nem valtozik semmi egyszerűen bebüdösödik. Eleinte nem volt ez amikor még újak voltak.

Hogy kéne kimosnom őket? Vagy egyáltalán ez miert van?

22/L



febr. 15. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pulóvernél tapasztaltam hasonlót. Parfüm nem került rá? Lehet nem elég hatékony a mosás, és valamilyen szag rajta maradt, ami keveredik a testszagoddal, és azért lesz büdös. Esetleg vasald ki, ha lehet, és meleg helyen szárítsd. Figyelj arra, hogy gyorsan száradjon meg mosás után.
febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos ruhaanyagoknál én is tapasztalom, de még nem jöttem rá, hogy műszál vagy épp természetes anyag az oka.
febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a többitől külön, magasabb hőfokon mosni, és hagyd megszáradni. Illetve használj izzadásgátlót. Erősen kétlem, hogy ezek által nem szűnik meg a problémád. Illetve azt komolyan gondoltam, hogy hagyd megszáradni. Nem egyszer jártam már úgy, hogy tapintás alapján száraznak ítéltem az egyik pulcsim, mégsem volt az teljesen, és be is büdösödött rajtam pár óra alatt. Hagyd +1 napig a szárítón, megér egy próbát.
febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is van egy db felsom ami folyton nagyon izzadsagszagu. A tobbi nem. En mar ott tartok hogy kidobom, mert nagyon idegesit csak sajnalom mert amugy szep felso
ápr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is sajnálom de kidobtam🥲😂
ápr. 20. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!